Teknoloji

Bir Yalan Makinesini Nereden Satın Alabilirim?

Yalan makinesi testleri, bir kişiden çözülen belirli bir durum hakkında bilgi almak için kullanılır. Gerçek sonuçlara ulaşılmadan önce birkaç aşamadan oluşan 2 saatlik bir testtir. Görüşülen kişi her zaman bildirilir.

Ön test sırasındaki soruların niteliği, böylece sınava kendilerini iyi hazırlayabilirler. Özel dedektifler, test için her zaman elverişli bir ortam yaratır, böylece sonuçlar hiçbir şekilde etkilenmez.

yalan makinesi nerede var

Yalan Dedektörü Testi

İnsanlar her zaman kendi yalan detektör testlerini alabilirler. Bununla birlikte, yalan dedektörü testinin sonuçlarını analiz etmek için iyi eğitimli bir özel dedektifin beceri ve uzmanlığını gerektirir. Yalan makinesi ev amaçlı ancak nitelikli personel gözetimi altında kullanılabilir.

Yalan Dedektörü Testi Ne Kadar Etkili?

Yalan testlerinden elde edilen sonuçların% 90’dan fazla doğru olduğu bulunmuştur ve bu, makinelerin hala adalet yönetiminde kullanılmasının sebeplerinden biridir. Müşteri için sonuçları analiz etmek için kalifiye bir özel dedektif becerisi gerekir. Özel dedektiflerimiz yalan makinesi kullanımı konusunda eğitim almış, bu nedenle testten sonra her zaman en iyi sonuçları verir.

Yalan Dedektörü Ardından Satın Alınan Bileşenler?

Yalan dedektöründe bulunan ve makinenin çalışması için mevcut olması gereken farklı bileşenler vardır. Pnömograf tüpleri, hastadaki solunum oranlarını kaydetmek için göğsüne ve karnına bağlanır. Parmak direncini ölçmek için parmak plakalarına yerleştirilen Galvanik Cilt Yanıt GSR’si de vardır.

Bir yalan dedektörü satın almak istediğinizde, sizi nasıl kullanacağınız ve sonuçları nasıl analiz edeceğiniz konusunda profesyonel dedektiflerimizden aldığınızdan emin olun.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı