Teknoloji

Call of Duty Modern Warfare Hayranlarını Sevindirecek Haber! Yeni Sezon Sızdırıldı

Pek çok oyun sever tarafından uzun zamandır sevilerek oynanan Call of Duty serisinin bir oyunu olan COD Modern Warfare için yeni bölümlerin ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştu. Bunun ardından hayranlarını yakından ilgilendirecek bir açıklama yapıldı. Yeni sezon hakkında bazı sızıntıların olduğu ifade edildi.

Yeni gündeme gelen sızıntı sonrasında oyuna yeni sezonda eklenecek olan silahlar gündeme gelmeye başladı. Bir oyuncu tarafından fark edilen durum ise tamamen tesadüfi bir şekilde fark edilmişti. Dünya çapında pek çok oyuncu tarafından oynanan bu oyun hakkında yaşanan her gelişme büyük bir dikkatle ve heyecanla takip ediliyor.

Yeni Sezon Silahlar Gündeme Geldi

Reddit platformunda bir oyuncu tarafından yapılan paylaşım sonrasında oyunda yeni sezonda hangi silahların geleceği gündeme gelmeye başladı. Bir video ile yapılan paylaşım kısa süre içerisinde en çok konuşulanlar arasında girmeyi başardı.

Bir oyuncu tarafından durumun tamamen tesadüfen fark edildiği ifade edildi. Bununla birlikte görüntülerin gerçek olup olmadığı tartışılmaya başlandı. Henüz videonun gerçek olduğuna dair bir kanıt bulunmadı. Bunun üzerine gelen yorumların büyük bir kısmının olumlu olduğu ifade edildi.

Yeni sezonun en çok dikkat çeken silahlarının arasında APC9, Vector, Galil, HK G28 ve XM109 bulunuyor. Yeni sezonun gelmesi ile birlikte tüm iddiaların ortaya çıkması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı