Teknoloji

CMIIT Sertifikası Alan Samsung’un Yeni Akıllı Saati Özellikleriyle Meraklıları Heyecanlandırdı!

Teknoloji devi Samsung tarafından kısa bir süre sonra yeni bir akıllı saatin  piyasaya çıkarılması bekleniyor. Tanıtılacak akıllı saat hakkında şimdiye kadar çeşitli iddialar gündeme gelmiş ancak şirket tarafından herhangi bir bilgi verilmemişti. Akıllı saat şimdiden CMIIT sertifikasını kazandı. Sertifika sitesinde ise akıllı saatin 4 farklı modelinin olacağı belirtilirken bu süreçte özelliklerine de yer verildi.

Akıllı saatler teknolojinin gelişmesi ile birlikte bu süreç içerisinde vazgeçilmez bir aksesuar halini aldı. Pek çok özelliğinin bulunması nedeniyle kullanıcıların büyük ilgisiyle karşılaşıyor. Günlük yaşamı kolaylaştırdığı söylenirken, akıllı saat denilince akla ilk olarak Samsun geliyor.

Samsung her yıl yeni bir akıllı saat modelini tanıtmaya devam ediyor. Bu yıl yapılacak tanıtım merakla beklenirken Çin’de bir sertifika kazanması sonrasında yeni modeller hakkındaki özellikler de ortaya çıkmış oldu.

Bu Yıl 4 Model Geliyor!

Çin’in sertifika sitesinde yer alan bilgilere göre bu sene tanıtımının yapılacağı akıllı saatin henüz ismi bilinmiyor. Ancak bu süreçte 4 farklı modelinin olacağı açıklandı. Depolama konusunda geçmişteki modellerinden çok daha farklı bir hizmet sunacak ve daha gelişmiş olacak. Yeni modelin 8 GB’lık dahili bir depolama alanının olduğu belirlendi.

Sertifika sitesinde yer alan bilgilere göre 2.4 GHz Wi-Fi ve Bluetooth desteğinin de olması bekleniyor. Modeller arasında ekran boyutunun farklı olması bekleniyor. Saatlerin bataryasının ise bu süreçte 330 mAh bataryaya sahip olması bekleniyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı