Teknoloji

Çok Merak Edilen LG Stylo 6 Modeli Sonunda Tanıtıldı!

Güney Kore menşeili olan teknoloji firması olan LG son dönemlerde uygun fiyatlı akıllı telefonlarla gündeme gelmeye başladı. Bu süreçte bir seri çıkardığı ve serinin son telefonu olan LG Stylo 6’yı tanıttığı belirlendi. Akıllı telefon hakkındaki bilgiler gelmeye başladıkça heyecanın oldukça çıktığı ifade dilmişti. Bunun üzerine akıllı telefonun özellikleri ve iyi bir fiyatla kullanıcı ile buluşacak olması öncesinde büyük heyecana neden olmuştu.

Boos Mobile üzerinden satışı gerçekleştirilen akıllı telefonun 2.3 GhZ sekiz çekirdekli bir işlemciden oluştuğu ifade ediliyor. Bununla birlikte telefonun işlemcisinin isminin ise henüz bilinmediği ifade edildi. Telefonun 64 GB dahili depolama alanının olduğu belirtildi.

Uygun Fiyatlı Telefonun Özellikleri Neler?

LG Stylo 6 6.8 inçlik Full HD+ bir ekranla gelecek. Telefonun ön kamerasının ise 13 megapiksellik bir kameradan oluşması bekleniyor. Telefonun arkasında da kamera sisteminin bulunduğu ve ana kamerasının 13 megapiksel olduğu belirtildi.

Serinin imza özelliği bulunan yerleşik kalem sistemi de bulunuyor. Cihazın içerisinde bulunan kalemin bir Samsung serisinde olduğu gibi pahalı olmadığı biliniyor ancak kullanıcıların not almasını ve telefon üzerinde bulunan işlemlerin çok daha kolay bir hale gelmesini sağlayabiliyor.

Akıllı telefon piyasasında uygun fiyatı ile son derece dikkat çeken telefonun 219 dolar olduğu belirlendi. Vergiler düşünülmediği zaman 1.484 TL olduğu ifade ediliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı