Teknoloji

Dünyanın En Küçük Oyun Bilgisayarının Boyutu 8 İnç!

Oyun endüstrisi tüm dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Oyuncuları mutlu etmek için tasarlanan yeni çalışmalar sonrasında oyuncular için sunulan donanımlar her geçen gün gelişim göstermeye devam ediyor.

Oyun şirketleri giderek ilgi gören bu sektörden pay almak için ellerinden geleni yapıyorlar. Hong Kong merkezli olan bir firmanın ürettiği yeni bilgisayar son derece dikkat çekti ve tüm dünyada kısa süre içerisinde ses getirmeyi başardı. 8 inç boyutunda olan bilgisayar dizüstü bir bilgisayar olarak tasarlandı.

GPD Win Max özellikleriyle birlikte gelişim gösteren yeni bilgisayar için resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yaptığı öğrenildi. Henüz satışa çıkarılmadı ve ön sipariş için de açılmadı. Cihazın güncel fiyatı hakkında da bil açıklamanın yapılmaması üzerine oyun severler süreci büyük bir ilgi ve merakla takip ediyorlar. Oyuncu bilgisayarının bu ay içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

Küçük Oyuncu Bilgisayarın Özellikleri Neler?

oyunculara bilgisayar

Küçük bir oyun bilgisayarı olmasına rağmen özelliklerinin son derece ilgi çekici olduğu belirlendi. 4 çekirdekli ve 8 iş parçacıklı bir işlemciye sahip olduğu belirlendi. 16 GB RAM özelliği ile piyasaya sunulması bekleniyor. Bluetooth 5.0 desteğinin bulunması kullanıcıları oldukça heyecanlandırdı. Bilgisayarın üç adet 5.000 mAh büyüklüğünde batarya ile gönderilmesi bekleniyor. Cihazın benchmark puanları için oyun performansına ait önemli detaylar da gündeme geliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı