Teknoloji

Ebeveyn filtreleme – Ücretsiz Aile Koruma Programları

Ebeveyn filtreleme – Ücretsiz Aile Koruma Programları

Ebeveynler, çocuklarını korumak için bilgisayarları da sıklıkla kontrol ederler. Ancak her ne kadar fiziki kontroller sağlansa da bu hiçbir zaman yeterli olmaz. Çocukların internet ortamında güvenle dolaşabilmeleri için birtakım yazılımlardan destek almak gerekir. Sizler tarafından belirlenen yasaklı kelimelerin bilgisayarda aratılmasını engellemek ve illegal sitelere karşı önlem almak için ebeveyn filtreleme programlarını kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın sanal ortamda daha güvende olmasını sağlamak için bu önlemleri mutlaka almalısınız.

 

 

Ücretsiz aile koruma programları

Ücretsiz aile koruma programları ile sınırlarını sizlerin belirlemiş olduğu bir internet dünyası oluşturabilirsiniz. Bir kara liste oluşturarak çocuklarınızın bilgisayardayken karşılaşmasını istemediğiniz kelimeleri engelleyebilirsiniz. Bunun gibi birçok yolla çocuklarınız için interneti daha güvenli hale getirebilirsiniz. Üstelik bu hizmeti sunan pek çok programda piyasada yer alıyor.

Türk Telekom abonesiyseniz kullanabileceğiniz en güzel ve ücretsiz tek aile koruma programı bulunuyor. Bu programı bilgisayarınıza indirerek her türlü illegal sitelerin önüne geçebilirsiniz. Programı bilgisayarınıza indirmek için http://www.ttnet.com.tr/bireysel/destek/sss/Sayfalar/Servisler-TTNET-Aile-Koruma-Sifresi.aspx adresini kullanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı