Teknoloji

Ebru Şallı İsyan Etti! Pars’ı Kaybeden Acılı Aileden Sitem Mesajı!

2 Gün öncesinde kanser nedeniyle yapmış olduğu mücadeleyi kaybeden 8 yaşındaki oğlunu son yolculuğa uğurlayan acılı baba Harun Tan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda mezarlığa kadar hiç üşenmeden gelip, görüntü almak çalışan basın mensuplarına sitem etti.

Manken Ebru Şallı ile Harun Tan’ın küçük çocukları olan Pars, kısa bir süre önce lenfoma tedavisi gördüğü hastanede hayata gözlerini yumdu. Tan, dün Kilyos’ta son yolculuğuna uğurladıkları çocuğu Pars’ın mezarına kadar gelerek görüntü almaya çalışan basın mensuplarına “Leşe üşüşen kargalar gibisiniz” diyerek sitem etti.

“YAPTIĞINIZ ŞEY ÇOK AYIP UTANIN!”

Evladını kaybetmenin acısını herkes gibi büyük bir üzüntüyle yaşayan Harun Tan, dün Kilyos Mezarlığı’na gelip görüntü almak isteyen basın mesuplarına “İnsanın en acılı gününde bile peşini bırakmadınız, mezarda acılı annenin, babanın burnun kamerayı dayamaya çalışıyorsunuz. Tabuttan çıkarıldıktan sonra mezara giren bir bebeği çekmenin, göstermenin kime ne faydası olabilir ki acaba! ya da acılı anne babanın kardeşlerin gözyaşlarını çekmenin size faydası ne olacak. Kim bu işe dur diyecek hala aklım almıyor. Olmaz olsun böyle basın özgürlüğü hatta yerin dibine de batsın. Bence yaptığınız şeyden utanmalısınız çünkü leşe üşüşen kargalardan farkınız yok. Biraz empati yapın. Hiçbir şey eskisi gibi olmasın artık yeter!” ifadelerini kullandı.

ÖTE YANDAN MEZARINA YAZDIRDIKLARI NOT DİKKAT ÇEKTİ!

Ebru Şallı’nın ve Harun Tan’ın oğlu Pars’ın mezar taşına yazdırdığı cümle ise görenleri çok duygulandırdı. Şallı, oğlunun mezarına “Sen benimlesin ponçik” yazdırdı.

Haziran Ayında TV Programında şu ifadeleri kullanmıştı;

Ebru Şallı Haziran ayında bir Tv Programına konuk olmuştu. Oğlunun hastalığı için şu ifadelere yer verdi: “Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı. Hastalık nedeniyle Pars’ın eğitimine de kısa süreli ara verdik. Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz; ancak şu an Pars’ın durumu çok daha iyi.” demişti.

Öte yandan Pars’ın minik vücudu bu mücadeleye dayanamadı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı