Teknoloji

Ebru Şallı Yeni Yaptığı Paylaşımla Herkesi Duygulandırdı!

Dokuz yaşında hayata kanserden dolayı veda eden oğlu Pars’ı iki hafta önce kaybeden acılı anne olan Ebru Şallı’dan çok duygulandıran paylaşım geldi.

En son olarak 23 Nisan’da, Pars’la birlikte çekilmiş çok eski bir televizyon programının görüntülerini takipçileriyle paylaşmış olan Ebru Şallı, birkaç hafta sonra yeni bir paylaşım yaptı.

Sosyal medyada çok uzun süre konuşulan, yavrusunu hastaneye getiren anne kedi haberinin fotoğraflarını Instagram hesabında hikaye olarak herkese paylaşan acılı anne olan Ebru Şallı bu karelerden birinin üzerine yazmış olduğu “Anne kedi bir ömür de yaşardı hastanede” cümlesi sevenlerinin gözlerini doldurdu. Ebru şallı kadar tüm hayranları da bu duruma çok üzüldü.

EBRU ŞALLI KİMDİR?

Ebru Şallı, 14 Ocak 1977 tarihinde İstanbul’da doğdu.

İstanbul da Lise hayatını  Nişantaşı loz listesinde 1996 yılında mezun olarak tamamladı. Ebru Şallı 1993 yılında foto modellik yapmaya başladı. Queen of Turkey yarışmasında Türkiye güzeli olarak seçildi. 1995 ve 2003 yılları arasında geçen sürede mankenlik, sunuculuk ve fotomodellik yaptı.

Pilates için yaptığı egzersiz videolarını da hazırlayan Ebru Şallı, 2006 Mayıs aylarından itibaren TV8 kanalında sunduğu “Ebru’nun Mutfağı” programında yaptı. Beyaz TV’de de “Ebruli” adındaki programda sunuculuk yapmıştı. Ebru Şallı Ozan Orhan’dan boşandığı gibi uyuşturucu kullandığı iddialarıyla hemen gözaltına alındı. Bir süre sonra serbest bırakıldı. “ 1999 yılında “Unutabilsem” dizisinde Emrah’la birlikte oynadı. “Gölge Çiçeği” ve “Belalım Benim”  oynadığı diziler oldu.

Daha sonra ise Yeni Karamürsel Mağazaları’nın sahibi olan Harun Tan’la bir süre aşk hikayesi yaşadıktan sonra 2002 yılında evlenmiş olan Ebru Şallı podyumları o dönemde bıraktı. İki çocuğu dünyaya geldi. 11 yıl boyunca ‘örnek çift’ olarak gösterilen Ebru Şallı ve Harun Tan çifti 11 Temmuz 2013 tarihinde boşandı.

Kanser olan oğlu Pars 23 Nisan 2020 tarihinde vefat etti. Tüm sevenleri Ebru Şallı’nın acısına ortak oldu.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı