Teknoloji

Elektrikli Bisiklet Sevenlerin Gözdesi Olacak Yeni Model: Delta S

Daha temiz bir dünya için daha çok tercih edilen elektrikli bisiklet dünyası günden güne büyümeye devam ediyor. Bu dünyaya yeni bir model daha eklendi. Bu model Mokumuno markasının ilk e-bisiklet modeli Delta S.

Elektrikli Bisikletlerin Popülaritesi Her Geçen Gün Artıyor

Araçlarda kullanılan akaryakıtların çevreye ve doğaya verdiği zararlar sonucu küresel ısınma etkisini arttırarak hissettirmeye devam ettiriyor. Hal böyle olunca elektrik, güneş enerjisi gibi doğa dostu yakıtlara daha çok önem verilmeye başlandı. Elektrikli bisiklet modellerinin popülaritesinin artmasında bir başka diğer etken ise ulaşımı, bir spor yapar gibi yerine getirebilmemizi sağlamasıdır.

Mokumuno Delta S’in Tasarım Özellikleri

Mokumuno Delta S, alışılagelmiş bisiklet görüntüsünün yanı sıra genel görüntüsü itibari ile de modern bir görüntüye sahip olduğunu görebiliyoruz. Alüminyum parçalardan oluşan bisiklette bu parçaların bisikletin orta kısmında preslenme yöntemi ile bir araya getirilip gövde kısmının oluşturulduğunu görüyoruz. Bu gövde kısmı tamamiyle Hollanda’da üretilmiş ve 14,5 kg ağırlığıyla da hafifliği ön plana çıkarıyor. Bisikletin çamurluk bölümlerinin ise yerleşik ve modern bir görüntüye sahip olduğunu görebiliyoruz.

Mokumuno Delta S’in Teknik Özellikleri

  • 250 W elektrik motoruna sahip olan Delta S modeli şehir içi kullanım için tasarlanmış bir araç olarak karşımıza çıkıyor.
  • 25 km hıza kadar çıkabilen bisiklet tek şarj ile 60 km’ye kadar kullanım imkanı sunuyor.
  • Geceleri rahat bir sürüş keyfi için LED aydınlatmaya sahip olan Delta S modelinin, ön ve arka disk frenlerinin renkleri isteğe göre farklı renklerde alınabiliyor.

Mokumuno Delta S’in Fiyatı

Çeşitli ek özelliklerle fiyatı değişebilen Delta-S elektrikli bisikletin Avrupa çıkış fiyatı 2990 euro olarak belirlendi. Farklı renk seçenekleri isterseniz ek olarak 250 euro ödemeniz gerekiyor. Eğer GPS desteğiyle birlikte satın almak isterseniz 149 euro ek ücret ödemeniz gerekiyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı