Teknoloji

Elon Musk’ın Kırılmaz Dediği Cam Kırıldı

Pek çok konuda icatlarıyla, yeni ürünleriyle ve bilimsel çalışmalarıyla ön plana çıkan Elon Musk, bu sefer teknoloji konusunda bir çalışmaya imza attı ve ufak bir şok ile karşılaştı.

Tesla’nın yeni aracı olan Pickup Cybert gün yüzüne çıktı. Ama tabi bununla birlikte hemen testler de yapılmaya başladı. Musk, araç için dayanıklılık göstermek istiyordu. Camların dayanıklılığını gösterirken, ufak bir kaza yaşandı.

Cama fırlatılan demir bilye aracın camını kırdı. Elon Musk tarafından yaşanan kaza etkinliklere damga vurdu. Pickup zırhlı bir yapıya sahip olduğu için oldukça sağlam ve güçlü. Aracın camları dahi zırhlı olduğu için de bir o kadar iddialı. Elon Musk aracın camına demir bilye attı ama işler pek de umduğu gibi gitmedi. Demir bilyeyi cama fırlatan Musk, kırılmaması gereken camın hasar görmesiyle şaşkına döndü.

Söz konusu duruma dair üzerinden şaşkınlığını atan Elon Musk, bu duruma çok daha farklı bir perspektiften baktı ve gülmeye başladı. Bu durumu da düzelteceklerini söyleyerek hemen yeni bir çalışma başlattı. Söz konusu bu durum Musk’ın pek hoşuna gitmese de, insanların isteklerine dair çeşitli söylentiler her zaman olacak. Bakalım nasıl bir yenilik yapılacak? Aracı satın almak için şu an 100 dolarlık bir depozito ödeyebilirsiniz ve sipariş verebilirsiniz.

Akıllarda şöyle bir soru var. Camın kırılması reklam amaçlı olabilir mi? Ya da bu durum bir şekilde sorun yaratır mı?

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı