Teknoloji

En Büyük ve En Özel Apple Store İstanbul’da Açılıyor

Apple, Türkiye’deki mağazalarına bir yenisini ekleme kararı aldı. Şimdiye kadar biri Zorlu Center’da, diğeri Akasya AVM’de olmak üzere 2 farklı mağazası ile hizmet vermekte olan Apple, 3. Mağazasını Caddebostan’da açacak. Tam adresi “Abduükadir Noyan St. No:13 Caddebostan, 34728 Kadıköy/İstanbul” olacağı söylenen Caddebostan Apple Store, alıştığımız Apple Store’lardan biraz daha farklı olacak gibi görünüyor. Apple Store’lar Apple kullanıcıları için zaten keyifli vakit geçirip yeni çıkan ürünleri keşfetmek için en ideal yerlerden biriydi. Fakat yeni Apple Store ile mağazacılık kavramı yeni baştan yaratılacak gibi görünüyor.

Apple’ın En Özel Mağazası Olacak

Peki bu mağazayı Türkiye’deki en özel Apple Store yapacak olan özellikleri neler derseniz, hemen açıklayalım. Paylaşılan bilgilere göre bu mağaza 3. nesil olacak. Diğer 2 Apple Store da 2. nesil mağaza olarak geçmekteydi. 3. nesil olması sebebiyle mağazanın her tarafında Apple’ın en yeni nesil patentli camları kullanılacak. Ayrıca Caddebostan Apple Store 4 katlı olacak! İlk 2 katında Apple çalışanları bulunacak fakat son 2 katı tamamen müşteri deneyimi üzerine yoğunlaşacak. Bu mağaza koru ve sokaklardan oluşan bir konseptte dizayn edileceğinden diyebiliriz ki Apple Store yalnızca en yeni Apple ürünlerinin keşfedileceği bir mağaza olarak değil, aynı zamanda keyifle vakit geçirilecek bir dinlenme yeri olarak da kullanılabilecek. Mağazada yer alan internetin son derece hızlı olacağı da gelen bilgiler arasında. Bu da mağazada daha çok vakit geçirmemizi sağlayarak, Apple’ı bir teknoloji markasından çok daha öte bir konuma taşıyarak hayatımıza daha fazla dahil edecek gibi görünüyor.

En Büyük ve En Özel Apple Store İstanbul’da Açılıyor

Doğu Avrupa ve Orta Doğu’nun En Büyük Apple Store’u

Bu mağazanın en özel Apple Store’lardan biri olmasının sebebi yalnızca 3. nesil olarak dizayn edilmesi veya son 2 katının müşteri deneyimi üzerine yoğunlaşması değil. Caddebostan Apple Store aynı zamanda Doğu Avrupa ve Orta Doğu’nun en büyük mağazası olacak. Buna ek olarak mağazanın çalışan sayısında da rekoru elinde bulunduracağı öngörülüyor. Bütün teknoloji düşkünlerini şimdiden heyecanlandıran Caddebostan Apple Store’un açılış tarihi henüz netlik kazanmasa da en yakın zamanda hayatımıza hızlı bir giriş yapacağı umuluyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı