Teknoloji

En İyi Adobe Flash Player Seçenekleri

En iyi Adobe Flash Player alternatiflerini mi arıyorsunuz? Eğer öyleyse, o zaman doğru web sayfasındasınız. Burada deneyebileceğiniz en iyi Adobe Flash Player Alternatifleri 2019’un bazılarını paylaştık. Öyleyse, en iyi Adobe flash player seçeneklerinin listesini inceleyelim.

Adobe Flash Player Alternatifleri

Photon Flash Player and Browser

Flash içeriğini görüntülemek için bir Android uygulaması arıyorsanız, Foton Flash Player ve Tarayıcı sizin için en iyi seçim olabilir. Photon Flash Player ve Tarayıcı ile flash içeriği oynatmak için başka bir uygulama yüklemeniz gerekmez. Uygulamayı yükledikten sonra, kullanıcıların flash içeriğini görüntülemek için flaş simgesine dokunmaları yeterlidir. Uygulamayı daha ilginç kılan, aynı zamanda flash içeriği olan web sayfalarına göz atmak için kullanılabilecek dahili bir tarayıcıya sahip olmasıdır.

FlashFox – Flash Browser

FlashFox – Flash Tarayıcı, listedeki bir başka en iyi Android web tarayıcısıdır. Bu muhtemelen Google Play Store’da bulunan en hızlı Adobe Flash Player özellikli tarayıcıdır. FlashFox – Flash Browser’da, yerleşik bir flash player olduğundan başka bir flash player uygulamasını yüklemeniz gerekmez. Bunun dışında, FlashFox – Flash Browser, kullanıcılara yer imleri, geçmiş, senkronize edilmiş sekmeler, son sekmeler vb. gibi diğer web tarama özelliklerini sunar.

Lightspark

Lightspark, C / C ++ ile yazılmış listedeki en iyi ve açık kaynaklı Adobe flash player alternatiflerinden biridir ve Linux üzerinde çalışmaktadır. Lightspark kodunu Github’da bulabilirsiniz. Ancak, Lightspark bir süredir güncellenmiyor; bu, en son Flash tabanlı içeriğin bir kısmını oynatmayacağı anlamına gelir. Lightspark sadece Linux bilgisayar için geçerlidir ve kesinlikle denemeye değer. Yani Lightspark, şu anda kullanabileceğiniz listede en iyi başka bir Adobe Flash Player alternatifidir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı