Teknoloji

En İyi Android Temizleme Uygulamaları

Hepimiz çok iyi biliyoruz ki, bilgisayar veya dizüstü bilgisayar gibi Android cihazlarının her zaman arka planda çalışan birçok gizli işlemi vardır ancak bir bilgisayar veya dizüstü bilgisayarın aksine, kullanıcıya bu işlemlere anında erişim her zaman mümkün değildir. Bu nedenle, bugün bu makalede, 2019’da kesinlikle androidinizi hızlandırmanıza veya Android telefonunuzun performansını artırmanıza yardımcı olacak en iyi Android temizleme uygulamaları hakkında harika bir listesini göstereceğiz.

Android Temizleme Uygulamaları

Clean Master

Dünya çapında geniş bir kullanıcı tabanına sahip bir Android temizlik uygulaması olarak bilinir. Kullanımı kolaydır ve kullanıcının bir Clean Master uygulamasının yüklenmesinden sonra bile bir araya gelen uygulama önbelleğini, atık dosyalarını, geçmişi ve diğer birçok çöp dosyasını temizlemesine olanak tanır, ancak renkli ve etkileşimli bir arayüze sahiptir; akünün boşalmasına neden olmaz.

DU Speed Booster

DU Speed Booster, yalnızca Android’deki alanı temizlememekle kalmıyor, aynı zamanda uygulama önbelleği ve çöp dosyası temizliği, tek dokunuşla hızlandırıcı, yönetilen uygulamalar, antivirüs ve entegre internet hız testi için bir çöp temizleyicisine de sahip. Tüm bu özellikler, sahip olduğu harika bir hepsi bir arada optimizasyon aracıdır.

1Tap Cleaner

1 Tap Cleaner, adıyla belirtildiği gibi, Android cihazınızı yalnızca tek dokunuşla temizleyerek ve optimize eden bir uygulamadır. Temel olarak, bu uygulama önbellek temizleyici, tarih temizleyici ve çağrı / metin kayıt temizleyici olarak tanımlanır. Ayrıca, bir uygulamanın varsayılan eylemleri için varsayılan temizleme seçeneğine sahiptir. En muhteşem özelliği, kullanıcıların bir temizleme aralığı ayarlamasına izin vermesidir. Uygulama daha sonra düzenli olarak bu zaman aralığından sonra Androidin kendisini temizlemeye devam edebilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı