Teknoloji

En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

En iyi bebek kamerasını seçmek, bebeklerinin güvenliğini sağlamayı önemseyen her ebeveyn için zorluk olabiliyor. Güvenlik herkes için önemli ancak konu bebekler olunca ebeveynler ince eleyip sık dokuyor.

Bebek kamerası, bebeğiniz yanınızda değilken onu rahatça takip etmenizi sağlıyor. Bu sayede de onun iyi olduğundan emin olabiliyorsunuz. Bebek kamerası alacaksanız hangisinin nasıl özellikleri olduğunu bilmenizde fayda var.

En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

Philips Avent uGrow

Philips, bebek kamerası konusunda oldukça deneyimli ve gerçekten kullanışlı ürünler sunuyor. Philips Avent uGrow’da SafeConnect teknolojisi bulunuyor. Philips Avent uGrow’a bebeğiniz için yatıştırıcı ninniler de yüklenmiş. Bebeğinizin bulunduğu ortamın nem ve sıcaklığını takip edebildiğiniz bu kamera, gündüz ve gece görüş için HD görüntü kalitesine sahip. Özel bir uygulama üzerinden tablet ve akıllı telefonunuzla bebeğinizi takip edebiliyorsunuz.

En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

Motorola MBP44

Net bir kameraya sahip Motorola MBP44’ün kızılötesi de oldukça iyi çalışıyor. Kameranın boyutu her yere kolaylıkla sığacak şekilde ayarlanmış. Kamerayı uzaktan kumanda edebilir, eğebilir ve yakınlaştırabilirsiniz. Oda sıcaklığını takip etme ve iki yönlü konuşma konusunda da oldukça başarılı olan kameranın ninnileri çok etkili olmasa da işinize yarayacak kalitede.

En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

BT Video Baby Monitor 6000

BT Video Baby Monitor 6000’de ekstra güvenlik sağlamak amacıyla veri şifreleme teknolojisi kullanılmış. Geniş ekran monitöre sahip olan kameranın ninnileri çok iyi değil. Robotik sesli ninniler yüklenmiş. Tam şarj edildikten sonra 10 saat pil ömrü bulunan kamerayı monitörden eğebiliyor ve yakınlaştırabiliyorsunuz.

En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

İnvidyo Akıllı Wifi Bebek Kamerası

Tamamen Türk mühendisler tarafından geliştirilen İnvidyo akıllı wifi bebek kamerası, bebeğinizin ağladığı anları tespit ediyor ve video kaydı alıyor. Eve tanımadığınız biri gelirse sizi haberdar ediyor. Bebeğiniz güldüğü zaman otomatik olarak algılayıp fotoğrafını çekiyor. Gün içindeki önemli olayları hızlandırılmış şekilde izlemenizi sağlıyor. Evdeki tanıdık yüzler kaydedilebildiği için yabancıları kolayca tanıyabiliyor. Hareket, insan yüzü ve oda sıcaklığı tespitlerini yapabiliyor. Hem kayıt alıyor hem de mobilden size bildirim gönderiyor. Kamerayı istediğiniz yöne çevirerek bütün odaya bakabiliyorsunuz.

En İyi Bebek Kamerası Hangisi?

Weewell WMV815 Dijital Bebek Kamerası

Weewell’in 2,4 inclik taşınabilir bir ekranı bulunuyor. Bu ekranı yanınızda taşıyabiliyor ve bebeğinizi rahatça izleyebiliyorsunuz. Otomatik gece görüşü sayesinde, gece de bebeğinizi görebilmeniz mümkün. Ebeveyn konuşma butonu sayesinde de bebeğinizle konuşabiliyorsunuz. Ortam sıcaklık sensörü de ortamın sıcaklığını korumanıza yardımcı oluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı