Teknoloji

En İyi Fotoğraf Düzenleme Programları 2019

Gün içerisinde elimizden düşmeyen akıllı telefonlarla her anımızı ölümsüzleştiriyoruz. Yıllar önce sadece fotoğraf makinesiyle birkaç poz alırken şimdilerde ise sayısız miktarda fotoğraf çekiyoruz. Beğenmediğimizi silip, beğendiklerimizi sevdiklerimizle sosyal ortamda paylaşıyoruz. Tabi bu paylaşımdan önce gerekli düzenlemeler yapıyoruz. Makyaj yoksa makyaj yapıyoruz ya da beğenmediğimiz arka fondaki nesneyi kesip biçiyoruz. En iyi fotoğraf düzenleme programları 2019 sayesinde güzelliğimize güzellik katıp beğeni sayımızı da katlayabiliriz.

ANDROİD İÇİN EN İYİ FOTOĞRAF DÜZENLEYİCİ 2019

Adobe Photoshop Express bilgisayarlarımızın ve akıllı telefonlarımızın en çok tercih edilenleri arasında yer alır. Hızlı kolay ve güçlü düzenlemelerle adeta mucizeler yaratan bu uygulama fotoğraf düzenlememiz için olmazsa olmaz niteliğinde.

Fotoğraf üzerinde oynama yapma kırpma, biçme, çevirme gibi özelliklerle dolu. Fotoğraf filtreler, efektler, renkler, otomatik düzeltme, çerçeveler gibi daha çok özellikler bulunur. Ücretsiz ve reklam içermeyen uygulama. Oynama yaptığınız fotoğrafları paylaşma seçeneği sunarak işinizi baya kolaylaştırmakta. En iyi fotoğraf düzenleme programları 2019 incelemeye devam edelim.

PicsART Photo Sttudio en çok indirmesi olan bu uygulama Play Store üzerinde en çok tercih edilen düzenleyici. Çizim kolaj, fotoğraf düzenleme. Bu uygulama ile diğer kullanıcıların paylaşmış ya da çizmiş olduklarını da görebilirsiniz. İnstagram’ da ki gibi diğer kullanıcıları takip edebilirsiniz.

Photo Director uygulaması çok amaçlıdır. Basit ama güçlü seçenekleriyle resimlere istediğiniz tonu vermenize yardımcı olacak bir uygulama

iPhone İçin En İyi Fotoğraf Düzenleyici 2019

Genel olarak en iyi diyebileceğimiz Snapseed uygulaması. Kullanımı son derece rahat, birçok özelliği barındıran kullanıcıya farklı seçenekler sunan uygulama. Kendinize ait filtreler oluşturabileceğiniz bu uygulama, bu filtreleri saklama imkanı da sunmakta. Fotoğrafın canlılığını attırmak için filtreler sunar. Düzeltme fırçası, süsleme filtresi ve parlaklık filtreleri vardır.

En iyi fotoğraf düzenleme programları 2019 VSCO çoklu filtre seçeneği olan uygulamayla devam edelim. Bu uygulama ilk başlarda kafa karıştırıcı olabilir. Çözdüğünüzde vazgeçemeyeceğiz uygulama haline gelecek. Çekim, karşıtlık, düzeltme, netleştirme, soluklaştırma gibi birçok özellik vardır. Güzel fotoğraf yaratmak için kullanıcının hizmetine sunulmuş.

 

 

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı