Teknoloji

En İyi Otomobil Üreticisi Ödülünü 4.Kez Aynı Firma Kazandı!

Son zamanların en çok tercih edilen lüks otomobil firmalarından Driver Power anketinde Lexus’un, Auto Express’i “En iyi otomobil üreticisi” ödülüne layık görüldü. Geçen 3 yıl boyunca da bu ödüle sahip olan şirket bu yılda aynı ödülü kazandı. İnsan hayatını oldukça fazla kolaylaştıran otomobiller zevke ve bütçeye göre çeşitlilik göstermektedir.

Konforuyla müşterilerini memnun etme başarısıyla her tasarımı ile en üst seviyede olan otomobil firması hangisidir?

Auto Express tabikide bu sorunun yıldız seçeneği olacaktır. Auto Express’in düzenlemiş olduğu Driver Power anketinde bu gerçek bir kez daha kayıt altına alınmış oldu. Anket sonuçları, oylanan üreticilerin araçlarını deneme fırsatı olan kişilerin cevaplarından belirlendi.

Lexus, yine şaşırtmadı 4.kez birinci oldu!

Her sene Auto Express tarafından düzenlenen Driver Power anketinin zirvesi yine belliydi. Otomativ sektörüne güzel çıkış sağlayan Lexus, bu yıl da Driver Power anketinden aldığı başarıyla “En iyi Otomobil Üreticisi” ödülüne layık görüldü. Bu ödül ile birlikte 4 yıl üst üste ödüle layık görülmüş oldu.

Lexus, tek bir başarıdan bu ödülü hak etmedi. Farklı modellerinin de bu ödülü almasında büyük etkisi var. RX SUV modeliyle olağan üstü hibritler arasında birincilik kazandı; IS Sedan modeliyle de ‘En iyi olan Kompakt Yönetici Otomobili’ ve CT Hatchback modelleriyle de ‘En iyi Premium Kompakt Aile Otomobili’ ödülünü almaya hak kazandı.

Diğer 30 otomobil üreticisinin kendi kullanıcıları tarafından da puanlanabildiği ankette birinci olan Lexus, Dünyada sadece bu başarıyla bilinmiyor. Şirket ‘Dünyanın En Sorunsuz Otomobil Markası’ ve ‘ikinci elde en iyi marka’ benzeri bir çok ödüle layık görülmeye devam ediyor.

Auto Express’in düzenlemiş olduğu Driver Power anketinde dördüncü kez birinciliği elde eden Lexus’u listesinde hemen arkasından Kia geliyor. En İyi Otomobil Üreticileri sıralamasında Subaru 3. sırada, Mazda 4. sırada, Skoda 5. sırada, Toyota 6. sırada, Honda 7. sırada, Peugeot 8. sırada, Alfa Romeo 9. sırada ve Volvo 10. sıralarını aldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

7 Yorum

  1. sıralama neredeyse yerinde olmuş gerçi bence suvleriyle peugeot daha önlerde olmalıydı baya satış yaptı çünkü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı