Teknoloji

En İyi Oyun Bilgisayarları 2019

Oyun severlerin, 2019 yılı itibari ile en iyi oyunları dizüstü bilgisayarlardan ya da telefonlardan oynayabilmek mümkündür. Hepimiz oyun oynamak için farklı oyunlar aramaya devam etmekteyiz. En iyi oyun bilgisayarları 2019 olarak sizlere birkaç konudan bahsedeceğiz. En iyi oyunları oynayabilmek adına bilgisayarların hızlı olması önemli bir durumdur.

Son 12 ay içerisinde çoğu bileşenlerin fiyatlarının düşmesiyle birlikte GPU olarak daha güçlü bir şekilde oyun ve dizüstü olarak oyun oynamak için bilgisayarlar önemlidir. Peki bu bilgisayarlar hangisidir? Şuan en iyi olarak MSI GS65 Stealth Thin ( 15,6 inç) ya da razer olarak blade ve 15 önerisinde bulunabiliriz. Özel oyunlar olarak laptoplar olarak piyasada en iyi güncel oyunların oynanabileceğini ve güç olarak iyi bir güce sahip olduğunu belirtebiliriz.

En İyi Oyun Laptopları

En iyi bilgisayarları alabilmek için oyun ve dizüstü olarak bilgisayarların istenilen her şeyi sunması son zamanda karşılaşılan laptop türlerinden olarak ifade edilebilir. En iyi oyun bilgisayarları 2019 olarak üst yazımızda belirttiğimiz modelin yanı sıra acer markalı olan Predator helios 300 modeli inanılmaz bir fiyatla sunulmaktadır.

Maksimum olarak ayarlanabilen oyun oynama lüksü sunarak oyun severlere sunulabilecek bilgisayarlar arasında yerini almaktadır. Bunun yanı sıra ise süper uygun fiyatlı olarak bu laptopları satın alabilmeniz mümkündür. Taşınabilir olması ise oyun zevkini her yerde yapabilmenize yardımcı olacaktır.

Oyun Bilgisayarları Farkları

Oyun bilgisayarlarının birbirleri arasında birçok değişik farkı bulunabilmektedir. Bu durum marka, model ve teknik durumlara göre değişebilmektedir. Legion Y730 olarak sunulan bilgisayar örnek olarak 17 inç özelliğinde ve isteğe bağlı olarak hız arttırması yapılabilen bir laptoptur. En iyi oyun bilgisayarları 2019 olarak sunulabilecek bir laptoptur.

Bunun yanı sıra bir diğer model ise Y520 modelidir. Bu model ise güçlü işlemcisi ile birlikte ayrık bir şekilde grafik seçeneği sunmaktadır. Büyük miktarda belleği olan ve aynı zamanda termal tasarımlarıyla birlikte hibrit bir depolamayı da beriberinde getiren bir modeldir. Sahip olduğu ince ve hafif dizüstü modeli olarak ifade edilebilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı