Teknoloji

En İyi Şarkı Bulma Uygulamaları

Piyasada ücretsiz olarak indirilebilecek olan en iyi şarkı bulma uygulamaları için bir göz atalım ve etrafınızda çalan şarkıları birkaç saniye içinde kolayca tespit edebilmeleri için telefonunuza kolayca yükleyebilirsiniz. Uygulamayı açmanız ve sesin telefonunuza ulaşmasını sağlamanız gerektiğinden, bu uygulamalar bu şarkıyı algılayabilir. Öyleyse aşağıdaki bu uygulamalara bir göz atın.

şarkı bulma uygulamaları

Musixmatch – Lyrics & Music

Bu, etrafınızdaki müzikle ilgili ayrıntıları öğrenmenize yardımcı olacak en iyi uygulamalardan biridir. Musixmatch, senkronize edilmiş sözlerle birlikte çeşitli müziklerin keyfini çıkarmanızı sağlayan dünyanın en büyük şarkı sözleri kataloğudur.

Shazam

Bu bir başka en iyi uygulamadır. Shazam şu anda hem iOS hem de Android cihazlar için mevcut olan bir uygulamayı tanıyan en popüler şarkı. Telefonunuzu şarkının yanına yerleştirmeniz yeterlidir; uygulama şarkıyı otomatik olarak tanıyacaktır. Sadece bu değil, Shazam ayrıca şarkıyı tanımladıktan sonra şarkının bir kısmını çalabilir, onunla birlikte söyleyebileceğiniz vb. seçenekler sunar.

Google Now

Bu, etrafınızdaki müziği tanımlamak için kullanabileceğiniz en son Android’in yerleşik özelliğidir. Sadece Google’ı, Android’inde Google Now’ı söyleyerek etkinleştirmeniz gerekir; bu, etrafınızdaki müzik şarkılarını dinler ve şarkıyı arar.

SoundCloud – Music & Audio

Bu başka bir en iyi müzik tanıma uygulaması. Milyonlarca insan ücretsiz olarak müzik ve ses dinlemek için SoundCloud’u kullanıyor. SoundCloud uygulaması daha fazlasını duymanıza izin verir.

Siri

Benzer şekilde, şu anda Google’da olduğu gibi, Siri de etrafınızdaki müziği kolayca algılayabilen bir iOS cihazı içindir. Sadece ana düğmeye uzun basarak Siri’yi etkinleştirmeniz ve Siri’nin çalmakta olan şarkıyı dinlemesine izin vermeniz yeterlidir. Yakında o şarkının tüm ayrıntılarını öğreneceksiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı