Teknoloji

En İyi Video iPhone Uygulamaları

iOS cihazları, popüler video formatlarını çalabilen yerleşik bir video oynatıcı sunar, ancak bazı kullanışlı özellikleri yoktur. Bu nedenle, iOS kullanıcıları en iyi video izleme deneyimini elde etmek için üçüncü taraf video oynatıcı uygulamalarını arar. Burada, daha iyi video izleme deneyimi sağlayacak en iyi iPhone video oynatıcı uygulamasını paylaştık.

Video Oynatıcı Uygulamaları

PlayerXtreme Media Player

PlayerXtreme Media Player, iOS cihazlarınızda olmasını istediğiniz en iyi ve zengin özellikli video oynatıcılardan biridir. PlayerXtreme Media Player’ın harika yanı, neredeyse tüm video formatlarını desteklemesidir. Sadece bu değil, aynı zamanda medya oynatıcı arayüzü de harika ve aynı zamanda jest desteğini de aldı. Yani, PlayerXtreme Media Player, her iOS kullanıcılarının sahip olmak istediği en iyi video oynatıcı uygulamasından biridir.

KMPlayer

KMPlayer, Android cihazlar için de kullanılabilen en popüler video oynatıcı uygulamalarından biridir. iOS video oynatıcı uygulamasıyla ilgili en güzel şey, 4K videoları desteklemesi. Sadece bu değil, hemen hemen her türlü video dosyası formatını KMPlayer ile oynatabilirsiniz. Bu yüzden, KMPlayer, iOS için sahip olmak istediğiniz en iyi video oynatıcı uygulamasıdır.

VLC

VLC, Linux, Windows, Android ve iOS dahil hemen hemen her platformda kullanılabilen en iyi ve açık kaynaklı video oynatıcı uygulamalarından biridir. Açık kaynaklı bir video oynatıcı uygulaması olduğundan, hemen hemen tüm video dosyası formatlarını destekliyor. Sadece bu değil, VLC, Google Drive, One Drive, iCloud ve iTunes gibi farklı platformlarda depolanan video dosyalarını da senkronize edebilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı