Teknoloji

Eski Ubisoft Geliştiricilerinden Yeni Ortaklık! Beans Adıyla Stüdyo Kurdular!

Eski Ubisoft geliştiricileri olarak tanınan Dean Evans ile Gabriela Salvatore yaptığı yeni bir çalışma sonrasında ortaklık kurmaya karar verdiler. Toronto’da açmış oldukları yeni oyun stüdyoları son zamanlarda pek çok oyun sever ve teknoloji meraklısının da ilgisini çekmeye başladı. Stüdyonun ismi ise almış oldukları yeni karar sonrasına Beans olarak açıklandı. Şimdilerde stüdyoda yeni bir çalışma içerisinde oldukları ve bir oyun üzerinde çalıştıkları belirlendi. Ancak henüz oyunun ismi hakkında bir açıklama yapılmadı.

Yeni düzenlenen Devolver Direct isimli etkinlik sırasında oyunlarının gösterilmemesi dikkat çekti. Ancak buna rağmen oyunun üzerinde çalıştıkları doğrulanmış oldu. Hatta bu etkinlik sırasında oyunun daha hızlı ve daha kaliteli bir şekilde geliştirilmesi için daha fazla ekip arkadaşı aradıkları da belirlenmiş oldu. Şirketin henüz çok yeni kurulmuş olmasından dolayı bu yıl içerisinde ekip içerisine 7 kişinin daha dahil edilmesinin beklendiği ifade edildi.

Benas Kurucuları Kimdir?

Ubisoft geliştiricilerinden birisi olarak tanınan Gabriela Salvatore daha öncelerde pek çok oyun üzerinde başarılı çalışmalar yapmıştı. Oyun tasarımcılığı ve bunun yanı sıra hikaye danışmanlığı gibi çeşitli görevler almıştır.

Dean Evans ise yaratıcı yönetmenlik gibi çeşitli görevlerde Ubisoft üzerinden yaklaşık 11 yıl boyunca görev almıştır. Ardından şirketten ayrılma kararı ile dikkat çekmişti. Kendisi de ortaği gibi şimdiye kadar pek çok oyunun gelişim sürecinde aktif olarak rol almıştır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı