Teknoloji

Evdeyken Değerlendirebileceğiniz App Store Uygulamaları

Corona virüsü salgınından korunmak ve salgının büyümesini engellemek için yetkililer evde kalınması yönünde çağrılar yapıyorlar. Bunun üzerine Apple vatandaşların değerlendirmelerine sunmak üzere hazırlanan çeşitli uygulamaları tekrar gün yüzüne çıkardı. ‘Evdeyiz’ ismi verilen koleksiyonu kullanıcılara sunan Apple, evdeyken pek çok kişinin işine yarayabilecek uygulamaları bir araya topladı.

App Store Uygulama Önerileri Neler?

Evde kalan vatandaşların işlerini planlamaları, eğlenmeleri, antrenman yapmaları, alışveriş ve kurye teslimatları gibi günlük yaşantılarında işe yarayabilecek pek çok uygulamayı kullanıcılara yeniden hatırlattı. Bu uygulamaların tamamı kişilerin hayatlarını kolaylaştırmak için tasarlanmış. Bu uygulama listesine her gün yenilerinin eklenmesi bekleniyor. Yeni içeriklere ise App Store ‘Bugün’ sekmesi üzerinden ulaşılabilecek. Bu uygulamalara örnek olarak;

Peloton App; sağlık ve zindelik üzerine kurulan uygulama ev içerisinde basit egzersizler yapmanız için son derece ideal. Üstelik 90 gün ücretsiz deneme hakkınız bulunuyor.

Storytel; Sesli kitap dinlemek isteyenler için birebir olan uygulamanın bu süreçte 14 günlük deneme süreci 30 güne çıkarılmış.

MentalUp; çocuklu aileler için tasarlanmış bir uygulama. Yetişkinlerden farklı olan çocuk ruh sağlığı ve mentalitesi üzerine çeşitli zihin egzersizleri sunuyor. Son dönemlerde alınan her abonelik için yüzde 30 oranında bir indirim imkanı sağlanıyor.

Stop, Breathe, Think; Kullanıcıların daha odaklanmış ve zihinsel olarak daha rahatlamış olmalarını sağlamak için tasarlanan uygulamaya yeni bir kategori de eklendi. Calm Coronavirus Anxiety ismi verilen uygulama kullanıcılara çeşitli parçalar sunuyor. 60 gün boyunca süren ücretsiz deneme süresi denemek için iyi bir fırsat olabilir.

Listede pek çok alanda kullanabileceğiniz ve işinize yarayacak uygulamalar bulunuyor. Bundan sonraki süreçte de listenin uzaması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı