Teknoloji

Face Takma Ad Nasıl Yapılır

Face Takma Ad Nasıl Yapılır

Son dönemlerde sosyal medya alışkanlığının her yaştan insanlar arasında artmasıyla birlikte Face hakkında sorular da artmaya başladı. Facebook kullanıcılarının en sık sorduğu soruların başında da face takma adın nasıl yapıldığı konusudur. Eğer facebook hesabınız var ise birkaç adımda adınızın yanına takma adınızı kolaylıkla ekleyebilir facebook hesabınızda takma ad kullanabilirsiniz.

Face Takma Ad Yaparken;

  • Profilinize girin ve “Hakkında” kısmına dokunun.
  • “Hakkında” kısmına geldiğinizde sayfayı aşağıya kaydırdığınızda sayfanın altında “Diğer Adlar” ve bu sekme altında “Bir takma ad, doğum adı vbekle” seçeneğine dokunun.
  • “Ad türü” yazan kısmın altına baktığınızda takma adınızı gireceğiniz bölümü göreceksiniz. Bu bölüme takma adınızı belirleyip girin.
  • Eğer takma adınızın profilinizde arkadaşlarınız tarafından görülmesini istiyorsanız “Profilin başında göster” seçeneğinin kutucuğuna dokunun ve tik atın.
  • Tüm bu aşamaları geçtikten sonra sayfanın en altında sağda yer alan “Kaydet” seçeneğine tıklayın. “Kaydet” diyerek onay verdiğinizde artık face takma adınızı pritik bir şekilde ayarlamış olacaksınız. Ancak “Kaydet” demeden çıkarsanız yaptığınız değişiklikler kaydolmayacaktır.
Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı