Teknoloji

Film Afişi Yapma Programı

Film tanıtımları için reklam olmazsa olmaz bir gerekliliktir. Eğer film afişi hazırlatmaya ihtiyacınız varsa birkaç program seçeneğinden bir tanesini kullanarak reklama ya da afiş hazırlatmaya bütçe ayırmanıza gerek kalmayacaktır. Film afişi hazırlamak ve filmlerin reklamını yapmak için artık reklam ajanslarına ödeme yapmanıza gerek yok. Bu yazımızda film afişi yapabileceğiniz programları bulabilirsiniz.

Film Afişi Yapma Programı;

  • FotoJet programı, film afişi hazırlamak için kullanabileceğiniz oldukça sade ve kolay kullanım menüsüyle size hizmet sunan ücretsiz afiş tasarım programıdır. Birçok yazı tipi seçeneklerinin yanı sıra program sizlere fotoğrafları editleme imkanı da sunmaktadır.
  • Poster Oven programı size afiş tasarım imkanı sunan bir diğer ücretsiz programdır. Tasarladığınız afişlerin boyutlarını doğru bir şekilde konumlandırabileceğiniz bu program, aynı zamanda size tasarım sırasında adım adım yol göstermektedir.
  • Poster Designer programı, film afişi tasarlayabileceğiniz bir program olmakla birlikte aynı zamanda kendi fotoğraflarınızı da afiş boyutuna getirerek afişler hazırlayabileceğiniz hem eğlenceli hem profesyonel hem de ücretsiz bir film afiş programıdır.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı