Teknoloji

Finans Hareketlerini Google De Takip Etme

İnternet teknolojilerinin yaygınlaşması sonucunda internet bankacılığı ve finans rehberleri ileri düzeyde yaygınlaştı. Kişisel finans hareketlerini google de takip etmek işlemi için internet bankacılığı giriş şifreniz olması yeterli olacaktır. Bankanıza ait mobil şube veya internet şubesine t.c. kimlik numarası ve internet şifresi ile giriş yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra global finansal işlemleri de google üzerinden takip edebilirsiniz. Google Finance dünya üzerinde bulunan, altın, hisse senetleri, tahvil ve dünya piyasalarını içerisinde barındıran bir sistemdir.

Bu sistem üzerinde, döviz dalgalanmaları ve değer kazanan borsaları görebilecek, işlem yaparken referans olarak kullanabileceksiniz. Para piyasalarına, ekonomik haberlere ve dünya haberlerine bu sistem aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Google Finans Nedir?

Google finans dünya üzerinde ki para birimlerinin kıyaslaya bileceğiniz, borsaları takip edeceğiniz, amerikan borsasını analiz yapabileceğiniz dev bir finans platformudur. Para kurlarını anlık olarak çevire bilen ve hesaplama yapabilen bir sistemdir. Google finans özellikleri;

  • Piyasa Durumu ve Özeti
  • Hisse Senetleri Değer Tablosu
  • Yerel ve Global Piyasalar
  • Para Birimleri

bunlardır. Bu özellikler google mühendisleri tarafından hazırlanmış gelişmiş algoritma ile sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Anlık veri akışı ve google güvencesi ile sahip olacağınız en doğru bilgileri burda bulabilirsiniz. Google finans giriş için www.google.com/finance adresine gidebilirsiniz. Bu adreste en çok okunan finans haberlerini para birimlerini dünya piyasalarını ve abd piyasalarının analizini bulabilirsiniz. Aynı zamanda giriş yaptığınız ülkeye göre şekillenen anasayfada, ülkenizin değerli şirketlerini ve borsa değerlerini göreceksiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı