Teknoloji

Firefox’un Ücretli Versiyonunun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Firefox’un Ücretli Versiyonunun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Tartışmaların odağı olan ücretli Firefox versiyonunun çıkış tarihi belli oldu. Mozilla Firefox’un ücretli versiyonunun piyasaya çıkacağı tarih, şirketin CEO’su tarafından açıklandı. Firefox’un ücretli sürümü aynı zamanda yanında birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Ücretli Firefox browserı tüm kullanıcıları memnun edecek özellikleriyle göz dolduruyor.

Mozilla Firefox’un ücretli versiyonu için tarih açıklandı

Mozilla Firefox’un ücretli versiyonunun çıkış tarihi 2019 yılının ekim ayında olacak. Şirketin CEO’su Chris Beard tarafından yapılan açıklamada, ücretli versiyonda birçok muhteşem özelliğin bizleri beklediğini ifade etti. Beard, Firefox’un ücretli sürümüyle beraber bulut depolama ile beraber VPN özelliğinin geleceğini belirtti. Tıpkı Opera’da olduğu gibi ücretli Firefox’ta dabu özellik aktif olacak.

Hatırlanacağı üzere Mozilla, geçtiğimiz dönemde ProtonVPN ile bir anlaşma imzaladı ve aralarında bir ortaklık kuruldu. Yapılan bu ortalık neticesinde Firefox kullanıcıları 10 dolar karşılığında VPN hizmeti alabiliyordu. Fİrefox’un ücretli versiyonunda ise VPN hizmeti ücrete dahil olacak yani VPN için artık ekstradan ücret ödenmeyecek. Firefox’un ücretli versiyonunun ne kadar bir ücretle sunulacağı ise henüz belirlenmedi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı