OyunTeknoloji

Fortnite 11. Sezon Heyecanı Başlıyor

İşte karşınızda yeni başlayacak olan Fortnite 11. Sezon ile ilgili herkesin dört gözle beklediği yenilikler.

Fortnite 10. Sezon etkinlikleri neredeyse artık tamamlanmak üzere. Artık tüm gözler, yeni başlayacak olan Fortnite 11.Sezon üzerinde. Oyunun geliştiricileri 10. Sezonun bitişini 1 hafta daha uzattı. 10. Sezon bittikten sonra ise gerçekten çok büyük yeniliklerle Fornite 11. Sezonun gelmesi planlanıyor. Tüm dünyayı kasıp kavuran Fornite oyunun 10. Sezonu, 13 Ekim Pazar günü sona erecek.

11. Sezonda Bizleri Neler Bekliyor?

Fortnite, piyasaya çıkışından bu yana her sezonunda yeni donmuş bölgelere ve çöl alanlarına yer veriyordur. Ancak Fornite’ın ortaya çıkan yükleme ekranına göre, yeni sezonda yepyeni görünümler yer alacak. Haritaların 11.Sezon için en baştan tekrar çizilmesi bekleniyor.

Yeni Haritalar, Yeni Maceralar

Oyunun içindeki temel dosyaların arasında ortaya çıkan bir sızıntı, yeni haritaları oluşturacak 12 ayrı yeni konumu ortaya çıkarttı. Yeni bölgeler arasında; Camp Cod, Dirty Docks, Mountain Meadow, Slurpy Swamp, Sunny Shores ve Weeping Woods isimlerinde yerler var.

Yapımcı Epic Games’in yaptığı duyurulara göre, daha fazla eşleştirme mantığı ve yapay zeka teknolojisi üst düzeyde kullanılacak. Yapay zeka teknolojisinin üst düzey kullanılması, oyun içerisindeki yapay zekalı botların da iyileştirilmesi anlamına geliyor. Bu yeni güncelleştirmelerin temel sebebi ise; oyuna yeni katılan acemi kişilerin, oyunu üst düzey oynayan kişiler tarafından hemen yakalanıp öldürülmemesi. Adil bir oyun zevki için güzel adım .

Herkes Bu Değişikliklerden Tatmin Olmadı

Fortnite oyunu ile adını duyurmuş, süksesine sükse katmış ve çoğu kişi tarafından iyi tanınan Ninja adlı oyuncu, yeni güncellemeler hakkında arafta kalmış durumda.

Ninja bulunduğu söylemlerde ise şu sözleri dile getirdi; ‘’Bu konuda gerçekten nasıl bir hissiyat içerisinde olduğumu bilmiyorum. Beceriye dayalı eşleştirme mantığı hiç işe yaramadı mı? Yoksa ben mi yanılıyorum? İyi oyuncular her zaman iyi oyunculara karşı mücadele etmek istemez’’. Siz ne düşünüyorsunuz?

Fortnite 11.Sezon Ne Zaman?

Epic Games tarafından şu an için Fortnite 11. Sezon ile alakalı net bir tarih paylaşılmadı. Önceki sezonların çıkış tarihlerini düşünerek bir varsayımda bulunmak gerekirse, muhtemelen 6 Ekim ile 10 Ekim arasında başlayabileceğini söyleyebiliriz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

3 Yorum

    1. Fortnite resmi sitesinde, güncelleme geldikten sonra indirebilirsiniz. Şu an için bir link bulunmamakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı