Teknoloji

Fortnite Oyununa Star Wars Kılıçları Eklendi

Popüler Battle Royale oyunu Fortnite’a Star Wars etkinliği kapsamında ışın kılıçları eklendi. İşte Fortnite x Star Wars etkinliği hakkında her şey. 

Milyonlarca kişinin severek oynadığı Battle Royale türü oyunlarından Fortnite yeni oyun içi etkinlikler gerçekleştirmeye devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde Avengers ve Air Jordan gibi etkinlikler yapan Fortnite şimdi de Star Wars etkinliğini oyuncuların beğenisine sundu. 

Geçtiğimiz günlerde yeni Star Wars filminden bir sahneyi oyun içinden yayınlayan Fortnite, bu etkinliğin ardından Star Wars özel etkinliği başlattı. Fortnite’ta başlayan etkinlik kapsamında oyuncular adada rastgele olarak dağıtılmış şekilde bulabilecekleri mavi renkli kutularda 4 adet ışın kılıcından birisini seçebilecekler. Epic Games’in Fornite’a geçtiğimiz sezonlarda eklediği “Sonsuzluk Kılıcı” benzeri bir silah olan ışın kılıcı, hem yüksek miktarda hasar verme yeteceğine sahip hem de gelen hasarları belli bir oranda karşılayabiliyor. Kendine özel mekanikleriyle oyuncuları klasik bir ışın kılıcı müsabakasına dahil eden silah ayrıca oyuncuların malzeme kazanmasını da sağlıyor. 

Fortnite x Star Wars Etkinliği Sınırlı Süreli Olacak!

Fortnite’a eklenen ışın kılıcının oyun modlarından ne zaman kaldırılacağı şimdilik bilinmiyor olsa da Türkiye’de 20 Aralık tarihinde vizyona girecek olan 9. Star Wars filmi Star Wars : Rise of Skywalker filmi itibariyle oyundan kaldırılması bekleniyor. Oyuncular ayrıca Star Wars etkinliği görevlerini yaparak ücretsiz kozmetik eşyalar kazanabilir ya da Star Wars karakterlerini Fortnite içerik mağazasından etkinlik kapsamında satın alabilir. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı