Teknoloji

Forza Street, Android ve iOS İçin Ücretsiz Olarak Yayına Girdi!

Çok Efsane olan yarış serisi Forza’nın 2020 mobil oyunu olan Forza Street, bugün itibariyle Android ve iOS kullanıcıları için ücretsiz olarak indirilebilir olarak çıkış yaptı. Oyunu önümüzdeki 30 gün içinde indiren oyunculara birkaç hediye sürprizi de bekliyor olacak.

Geçtiğimiz aylarda Xbox ve Samsung arasında yapılmış olan anlaşma ile birlikte Android telefonlar için Galaxy Store ve Google Play Store’de yayınlanmış olan Forsa Street, bugün itibariyle tüm mobil platformlara için aktif hale geldi. Oyun, dünya genelinde İOS ve Android kullanıcıları için indirilebilir hale geldi.

Tamamıyla ücretsiz olan Forza Street, oyunculara sinematik bir deneyim sunmakla birlikte oyuncuların boş vakitlerinde eğlenmelerini sağlıyor. Forza Street, Forza 2020 serisinin her zaman sahip olduğu araç çeşitliliğine de sahip durumda. Oyuncular, istedikleri herhangi bir aracı oyunda kullanabiliyor.

Oyunda İlk 30 gün vip hediyeler:

Oyunu Android ve iOS akıllı telefonuna indiren oyun kullanıcıları, istedikleri  her zaman Xbox Live Login’i kullanabileceği ve 1000 G değerindeki başarımlara erişebilecek. Oyun içinde kazanılmış olan puanlar, oyunda Windows 10 sürümüyle senkronize edilebilecek. Böylece oyuncular iki ayrı hesapla uğraşmak zorunda hiç kalmayacak

Bütün mobil telefonlarda yayınlanmış olan Forza Street, ilk 30 gün için vip oyuncuları bir sürprizle karşılıyor. Oyunu Android’e ve iOS’a ve  bunlara ek olarak Windows 10 platformundan indiren kullanıcılar, Ford GT aracına ücretsiz olarak sahip olabilecek. Tüm bunların yanında Samsung Galaxy kullanıcıları, oyun içinde daha fazla hediye kazanabilecek.

NASCAR Heat 5 Oyun Resmen Açıldı

Samsung Galaxy cihaz kullanıyorsanız ve Forza Street 2020’yi cihazınıza yüklerseniz, Ford GT’nin yanında bir de Ford Mustang GT’ye sahip olabileceksiniz. Bununla birlikte Galaxy S20 telefonu kullanıcısıysanız, bu iki arabanın yanında bir de Chevrolet Corvette C6’yı garajınıza ekleyebileceksiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı