Teknoloji

FreeBuds 3 Kırmızı Renkli Modeli Satışa Sunuluyor

Huawei’nin geçtiğimiz ay ülkemizde satışa sunduğu FreeBuds 3 modelinin kırmızı renk seçeceğine sahip modeli yakında satışa sunulacak. İşte kırmızı renkli FreeBuds 3 Türkiye fiyatı. 

Huawei’nin sevilen kablosuz kulaklık modeli FreeBuds 3 geçtiğimiz ay Türkiye’de satışa sunulmuştu. Huawei Türkiye tarafından yapılan açıklamaya göre FreeBuds 3 modelinin kırmızı renk seçeceği Şubat ayı içerisinde Türkiye’de satışa çıkacak. Dünyanın ilk Bluetooth 5.1 destekli kablosuz kulaklığı olan FreeBuds 3 modeli kaliteli ses ve sahip olduğu en güncel Bluetooth desteği sayesinde en düşük gecikmesine sahip ses deneyimi sunuyor. 

Huawei’nin Kirin A1 işlemcisinin bulunduğu kulaklıklar kullanıcıların kulaklarına kolayca oturması için ergonomik tasarıma sahip. 14 mm dinamik sürücülere sahip olan FreeBuds 3, tek bir şarjla der saatlik kullanım süresi sunarken şarj özellikli kılıfı sayesinde bu süre 20 saate kadar çıkabiliyor. 

FreeBuds 3 Türkiye Fiyatı 

Huawei’nin yeni kablosuz kulaklığı FreeBuds 3 modelinin kırmızı renk seçeceği ülkemizde 1.099 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Apple’ın AirPods modelinin yanında işi zor olan FreeBuds 3 modelinin Türkiye pazarında nasıl bir performans göstereceğini ilerleyen günlerde göreceğiz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı