Teknoloji

Galaxy 2020 Modelleri Farklı İsimlerle Geliyor

Güney Koreli akıllı telefon üreticisi Samsung’un önümüzdeki günlerde duyurmaya hazırlandığı yeni amiral gemi modelleri Galaxy S11 adı yerine farklı biri isimle gelecek. 

Kısa bir süre önce ortaya atılan Samsung’un yeni Galaxy S serisi modellerinde isim değiştireceği iddiası ilginç bir şekilde netleşti. Samsung 2020 yılında Galaxy S11 modelleri yerine Galaxy S20 modellerini tanıtacak. Samsung’un 2020 yılında Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modellerini tanıtacak. Samsung’a yakın kaynakların aktardıklarına göre Samsung 2020 yılında Galaxy S20e isimli bir akıllı telefon tanıtmayacak. Samsung’un bu modeli tıpkı Apple’ın iPhone 11 modelinde yaptığı gibi, Galaxy S20 modelini de uygun fiyatlı bir akıllı telefona dönüştüreceği düşünülüyor. 

Samsung’un bu listede en çok dikkat çekecek akıllı telefonu Galaxy S20 Ultra olacak. Farklı bir isimle de karşımıza çıkabilecek olan Samsung’un yeni amiral gemisi diğer Galaxy S20 modellerinden farklı olarak merkezinde 108 megapiksel çözünürlüğünde bir kameranın bulunduğu beşli kamera ile birlikte gelecek. Samsung Galaxy S20 Ultra modelinin bu kamera kurulumunda ayrıca periskop kamerada yer alacak. 

Samsung Galaxy S20 Ailesi Detaylanıyor

Samsung Galaxy S20 ailesi 120 Hz ekran yenileme hızına sahip ekranlarla gelecek. Ailenin en güçlü modeli olacak olan Galaxy S20 Ultra modeli, 5.000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek. Şubat 2020 tarihinde tanıtılacak olan Samsung Galaxy S20 ailesi, 5G desteği ile birlikte gelecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı