Teknoloji

Galaxy Fold 2 Katlanılabilir Telefon Ağustos Ayında Gelebilir!

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefonların gelişiminde de önemli değişiklikler meydana gelmeye başladı. Özellikle son dönemlerde katlanabilir olan cep telefonları gündeme gelmeye başladı. Bu süreçte öncülerden birisi olan Samsung ise yeni bir adım atarak yeni katlanabilir cihazını piyasaya sürmek için çalışmalara devam ettiğini açıkladı.

Yeni katlanabilir olan telefonun ismi ise Galaxy Fold 2 olarak belirlendi. Seri üretime başladığı ifade edilen firmanın son dönemlerde çalışmaları hızlandırdığı ve bununla birlikte Ağustos ayında tanıtım için harekete geçebileceği ifade ediliyor. Telefonun donanım ayarlarını geliştirdiği ve etiket fiyatını ise düşürdüğü ifade ediliyor. Ancak bu süreçte yine de beklentilerin çok yüksek tutulmaması gerektiği ifade edildi.

Katlanabilir Telefonun Fiyatı Ne Olacak?

Galaxy Fold 2 akıllı telefonun çıkış tarihinin henüz net olarak bilinmediği ifade edildi. Ancak Samsung tarafından çıkarılan iki telefon Note 20 ile Note 20 Plus ile aynı anda tanıtılmasının beklendiği ifade edildi. Buna göre diğer telefonlardan yaklaşık olarak 100 dolar daha ucuz olmasının beklendiği ifade edildi. Bunun ne anlama geldiğini merak edenler için ise 1.880 dolardan satışa çıkarılacağının ifade edildiği belirtildi.

Üretimi ile birlikte rekora koşulmasının beklendiği öğrenildi. Son zamanlarda pek çok teknoloji meraklısı tarafından da büyük bir heyecanla beklendiği ifade edildi. Su geçirmez özelliği ve sertifikası ile gündeme geleceği açıklandı. Bu akıllı telefon piyasasında son derece önemli bir özellik olarak belirtiliyor

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı