Teknoloji

Galaxy Fold 2 Modelinin İsmi Belli Oldu

Samsung’un önümüzdeki günlerde duyurmaya hazırlandığı Galaxy Fold 2 modelinin gerçek ismi ortaya çıktı. Gelen bilgiye göre Galaxy Fold 2 modeli Galaxy Bloom ismi ile gelmeyecek. 

CES 2020 etkinliği sona erdi. Fuarda pek çok teknolojik ürün tüketicilerle buluştu. CES 2020 etkinliğinde ürünlerini tanıtan firmalardan birisi de Samsung oldu. Samsung etkinlik kapsamında basına kapalı gizli bir toplantı düzenledi ve toplantıda yeni ürünleri hakkında bilgi verdi. Samsung’un toplantıda sunumunu yaptığı ürünlerinden biri ide 11 Şubat tarihinde duyuracağı Galaxy Fold 2 modeliydi. Samsung toplantıda Galaxy Fold 2 modelinin ismini Galaxy Bloom olarak açıkladı. Samsung’un bu açıklamasının ardından pek çok kişi Samsung Galaxy Fold 2 modelinin ismini Galaxy Bloom olacağını düşündü. Son çıkan bilgilere göre Samsung Galaxy Fold 2 modelinin ismi Galaxy Bloom olmayacak. 

Twitter üzerinden paylaştığı doğru sızıntılarla adından söz ettiren Ice Universe Twitter üzerinden yeni bir paylaşım yaptı. Ice Universe yaptığı paylaşımda Galaxy Bloom olarak bilinen Galaxy Fold 2 modelinin Galaxy Z Flip ismi ile satışa sunulacağını açıkladı. 

Samsung Galaxy Z Flip modelinin özellikleri de ortaya çıkmaya başladı. Qualcomm Snapdragon 855 işlemciden güç alacak olan Galaxy Z Flip modelinin Ultra Thin Glass adı verilen bir cam kaplamaya sahip olacağı söyleniyor. Samsung Galaxy Z Flip modelinin özellikleri arasında 8K video kaydı, çift kamera ve Infinity – O ekran ile birlikte gelmesi bekleniyor. Samsung Galaxy Z Flip modeli kutusundan Android 10 işletim sistemi ve One UI arayüzü ile birlikte çıkacak. Samsung’un yeni akıllı telefonları 11 Şubat tarihinde duyurulacak. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı