Teknoloji

Galaxy Fold 2 Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı

Samsung’un ilerleyen aylarda duyurmaya hazırlandığı yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonu Galaxy Fold 2 modeline dair yeni bilgiler ortaya çıkmaya başladı. 

Önümüzdeki günlerde yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonu olacak olan Galaxy Z Flip modelini duyuracak olan Samsung’un üzerinde çalıştığı bir diğer katlanabilir ekranlı modeli Galaxy Fold 2 hakkında da yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Samsung’a yakınlığıyla bilinen Galaxy Club’ın aktardıklarına göre Samsung Galaxy Fold 2 modelinin kod ismi açıklandı. “Winner2” kod ismine sahip olacak olan Galaxy Fold 2 modeli 2020 yılının sonlarına doğru tanıtılacak. Gelen bilgilere göre ayrıca Samsung’un bu yıl içerisinde duyuracağı tüm katlanabilir ekranlı akıllı telefon modelleri 5G desteğine sahip olacak. 

Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisinden güç alacak olan Samsung’un yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonununun diğer özellikleri ise şimdilik bilinmiyor. Galaxy Fold 2 modelinin henüz geliştirme aşamasında olduğu düşünüldüğünde Galaxy Fold 2 modelinin çıkışına epey bir zaman var gibi görünüyor.

Galaxy Z Flip Özellikleri

6.7 inç büyüklüğünde 2336 x 1080 piksel Dinamik AMOLED ile birlikte gelecek olan Galaxy Z Flip modelinin işlemci tarafında ise Qualcomm Snapdragon 855 Plus yer alacak. Arkasında iki adet 12 megapiksel çözünürlüğünde kameradan oluşan ikili kamera kurulumu ile birlikte gelecek olan Galaxy Z Flip modelinin ön kamerası ise 10 megapiksel çözünürlüğünde olacak. Galaxy Z Flip modelinin 11 Şubat 2020 tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte duyurulması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı