Teknoloji

Galaxy Fold 2’nin Parçalarının Üretilmeye Başlanıyor Mu?

SamMobile sitesinin yapmış olduğu habere göre Samsung yeni çıkarmış olduğu katlanabilir telefonu Galaxy Fold 2 modelinin parçalarını kısa bir süre içerisinde üretmeye başlayacak. Galaxy Fold 2’nin ilk görüntüleri Haziran ayında geleceği düşünülüyor.

Korona virüs nedeniyle tüm etkinlikler ve lansmanlar iptal edilmiş durumda. Özellikle akıllı telefon sektörü ciddi kayıplar vermiş durumda. Daha fazla kayıp vermemek için firmalar online lansmanlar yaparak telefonlarını tanıtıyorlar. Samsung’da piyasaya yeni çıkaracağı Galaxy Fold 2’yi planladığı sürede tamamlamak için çalışmalarına devam ediyor.

SamMobile’da yapılan habere göre Samsung, yeni katlanabilir telefonunun üretimine mayıs ayında başlayabilir. Bu da gösteriyor ki ağustos ayında tanıtılması planlanan telefonun tasarımı ve donanımsal özellikleri firma tarafından belirlenmiş.

İlk Görseller Haziran Ayında Bekleniyor

Samsung söylentilerdeki gibi parça üretimine başlarsa kısa zamanda Galaxy Fold 2’nin tamamlanmış fotoğraflarını da görmemiz mümkün. Ayrıca Samsung Galaxy Fold 2 için lansman tarihleri için iddialar da mevcut. Ortaya atılan iddialarda Samsung yeni çıkaracağı Galaxy Note 20 ile birlikte Galaxy Fold 2’yi aynı lansmanda tanıtabilir.

Galaxy Fold 2’nin Galaxy Fold’a göre daha uygun fiyatlı olacağı duyurulmuştu. Galaxy Fold’un 2 bin dolar seviyesinden satışa çıktığına göre bu seviyenin altında olacağı kesin ancak net fiyatı henüz belli olmuş değil. Bunun yanında yeni çıkacak olan Galaxy Fold 2, ilk telefona göre hafif ancak Galaxy  Z Flip kadar ağır olacak. Galaxy Fold 263 gram iken Galaxy Z Flip’in 183 gram olduğunu da hatırlatalım.  

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı