Teknoloji

Galaxy M21 Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung’un yeni uygun fiyatlı akıllı telefonu Galaxy M21 modelinin özellikleri ortaya çıktı. İşte Galaxy M21 modelinin özellikleri. 

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un yeni giriş seviyesi akıllı telefonu Galaxy M21 modelinin özellikleri ortaya çıktı. İlk olarak Hindistan’da satışa sunulacak olan Galaxy M21 modelinin Galaxy M20 modeline göre önemli iyileştirmelere sahip olacağı düşünülüyordu. 

Ortaya çıkan Geekbench test sonuçları ile birlikte Galaxy M21 modelinin özellikleri belli olmaya başladı. 10 nm fabrikasyon süreci ile üretilecek olan ve 2.3 GHz hızında çalışacak olan Samsung Exynos 9611 işlemciden güç alması beklenen Galaxy M21 modelinin 4 GB RAM ile desteklenmesi bekleniyor. Geekbench test sonuçlarına göre tekli çekirdek testinde 348 puan almayı başaran Samsung Galaxy M21 modeli çoklu çekirdek testinde ise 1265 puan almayı başarıyor. 64 GB Ve 128 GB dahili depolama alanı seçenekleri ile birlikte satışa sunulması beklenen modelin arkasında 24 megapiksel ve 5 megapiksel çözünürlüğe sahip ikili kamera kurulumunun olması bekleniyor. 

Samsung AirDrop Alternatifi Servisini Geliştirmeye Başladı

Google’ın Fast Share servisinin ardından Samsung da Quick Share uygulamasını geliştiriyor. Quick Share özelliği ile birlikte Samsung cihazlar kendi aralarında dosyaları çok daha hızlı bir şekilde paylaşabilecek. Özelliğin kullanılabilmesi için özelliği aktifleştirmeleri yeterli. Özellik açıldıktan sonra Quick Share kullanıcıları dosyaları çok daha hızlı olarak paylaşabilecek. Samsung Quick Share özelliği Samsung S20 ailesi modellerinin prototipine entegre edilmiş olsa da  servis şimdilik kullanılmıyor. Servisin S20 ailesinin tanıtılmasının ardından Samsung cihazlarına gelmesi bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı