Teknoloji

Galaxy Note 20 Modelinin Pil Ömrü Açıklandı !

Samsung firması önümüzdeki yaz döneminde çıkaracağı Samsung Galaxy Note 20 modelinin pil ömrü netlik kazandı. Samsung Galaxy Note 20 modelinin pil ömrü merak konusu olmuştu.
Edinilen bilgilere göre Samsung Galaxy Note 20, Note 20 Plus ve Note 20 Ultra modellerinin üzerinde değişiklik yapma çalışmaları devam ediyor.

Bu telefonların güçlerini Snapdragon 865 ve Exynos 990 işlemcilerden alacağı söyleniyor.
Samsung firması bu seferde pil ömrü ile gündeme geldi. Edinilen bilgiye göre Galaxy ailesinin en alt modeli olan Galaxy Note 20′ nin pil kapasitesi 4.000 mAh pil üstüne kurulacak.
Bu telefon ile Galaxy S20 modelinin pil kapasitesi aynı olacak. Galaxy S20 modelinin pil kapasitesi ile aynı olması kullanıcıları ne üzecek ne de memnun edecek gibi duruyor.
Galaxy Note 10’u 3.500 mAh pil kapasitesi ile piyasaya süren şirket fazla olmasa da memnun edecek bir artış beklentisi içinde.

Eğer tasarımı anlatılan özelliklerde olursa özellikle Note 20 Ultra modeli oldukça beğeni toplayacak gibi gözüküyor.

Samsung Galaxy Note 20 ailesi hakkında diğer bilinenler neler?

Geçen dönemler de açıklama yapan Ice Universe’enin dediğine göre teknik bakımdan Galaxy S20 ailesiyle arasında çok fazla bir farkllılıklar olmayacak.

Galaxy S20 leri donanım bakımından biraz değişip farklı tasarım yapılacağı ve S Pen ile birleşeceği hakkında açıklamalar yapıldı.
Samsung un Galaxy NOte S20 serisinde kamerası dahil büyük bir değişiklik yapmayacak olması kullanıcılarını üzecek.

Yine Ice Universe’ e göre Galaxy Note 20 ail
serisinde 120 Hz yenileme hızı bulunuyor ve AMOLED ekrana sahip olacak.

108 megapiksel olan ana kamerası ile de rakiplerinin çok üstünde bir telefon. Kamerası ile de oldukça üst seviye özellikler sunuyor. Bu telefon ile 10 kat hibrit optik yakınlaştırma yapılabiliyor. Fotoğraf çekme özelliği kadar video çekme özellikleri de dikkat çekiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı