Teknoloji

Galaxy Tab S Serisi İki Farklı Modelle Mi Geliyor?

Korona virüs sebebiyle her ne kadar ülkeler etkilense de bir şekilde ilerlemeye devam ediyorlar. Teknoloji sektörü en çok darbe yiyen sektörlerden birisi olmuş durumda. Tüm teknoloji etkinlikleri ve lansmanları iptal olmuşken, teknoloji firmaları online lansman ile takipçilerine yeni ürünlerini tanıtmaya çalışıyorlar. Yakın zamanda online lansman yapılması beklenen bir ürün ise Samsung Galaxy Tab S modeli. Galaxy Tab S20 adıyla çıkması beklenen tablet için çeşitli iddialar ortaya atıldı.

İki Farklı Ekran Boyutu Mu Olacak?

Korona virüs sebebiyle piyasaya beklenenden biraz geç çıkacak olan Galaxy Tab S modeli için farklı iddialar ortaya atıldı. İlk başta Galaxy Tab S7 adıyla gelecek diye beklenen model, sonrasında Galaxy Tab S20 adıyla geleceği iddiasında bulunuldu.

Reddit sosyal medya platformunda bir kullanıcının iddiasına göre Samsung, Galaxy Tab S serisinin ekranını daha da büyütmek istiyor. Ayrıca ileriki dönemlerde şirketin yeni amiral gemisi için iki farklı model üzerinde çalışılıyor.

Geçen yıl piyasaya sunulan Galaxy Tab S6 modeli 10.5 inç ekrana sahipti. Yeni gelecek olan model ise 11 ve 12.4 inçlik iki farklı sürümle piyasaya sürüleceği konuşuluyor. Daha önce gelen bilgilerde SM-T970 ve SM-T875 model numaraları ile geleceği söylenen yeni Galaxy Tab S modelinin ne zaman tanıtılacağı henüz belli değil. Ancak kısa zamanda online lansmanı yapılması bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı