Teknoloji

Gizemli Gif’le Birlikte Apex Legends’a Yeni Karakter Geleceği Konuşuluyor!

Geçtiğimiz aylarda piyasaya sürülen Apex Legends oyunu için yeni güncellemeler oyuncuları heyecanlandırmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde oyunun resmi Twitter adresi üzerinden bir paylaşım yapıldı. Bu paylaşımla birlikte yeni bir GIF pek çok kişinin dikkatini çekti. Oyuncular GIF paylaşımının anlamını öğrenmek istediler ancak konu hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Oyun içerisinde bulunan robotlara ilerleyen dönemlerde yeni bir karakterin eklenebileceği düşünülmeye başlandı.

Yeni Karakter Heyecanı Yaşanıyor!

Apex Legends oyunu geçtiğimiz aylarda oyun dünyasına son derece iddialı bir giriş yapmıştı. Kısa süre içerisinde oyuncu tabanını genişleterek iddiasını bir kez daha ortaya koymuştu. İlk günde bile 1 milyon oyuncu kadrosuna ulaşmayı başarırken son zamanlarda popülerliğini biraz olsun yitirmeye başladı. Bu durum daha sonraki günlerde oyun şirketini harekete geçirecek olan bir hamle yapmasına neden oldu.

Oyun şirketi, oyundaki heyecanı artırmak için yeni hamleler yapmanın peşinde. Oyunda son dönemlerde birtakım yeniliklerin yapılmış olması, yeni bir karakter gelecek iddialarını da güçlendirmeye başladı. Sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımların alt metni hakkında henüz bir açıklama paylaşılmadı. Yayılan bazı iddialara göre oyun içerisindeki robotlara bir yenisinin daha eklenmesi planlanıyor. ‘Simulacrum’ ismi verilen yeni robot karakteri ile birlikte oyunda tüm dengelerin değişebileceği düşünülüyor.

Bu süreçte kesin bilgi için Respawn cephesinden gelecek olan açıklamanın beklendiği ifade edildi. Apex Legends için gelecek sezon tarihi açıklandı. 12 Mayıs tarihinde başlaması beklenen yeni sezonda, yeni karaktere yer verileceği düşünülüyor. Şirket tarafından kısa bir süre önce konu hakkında bir açıklama yapılmıştı. Bu açıklama ile birlikte oyunun yeni platformlarla birlikte yeni bölgelerde de yayınlanacağı duyurusu yapıldı. Bundan sonraki süreçte bir iş ilanında verilen detaya göre PlayStation 5 ve Xbox Series X üzerinden de kullanıcılara sunulacağı yönünde bazı sinyaller verilmişti.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı