Teknoloji

Google Aramalar Tasarımını Güncelledi

Arama motoru devi Google aramalar sayfasının tasarımını güncelledi. İşte Google’ın yeni aramalar sayfası tasarımı ve sunduğu yenilikler.

Arama motoru denilince akla gelen ilk adres olan Google, kullanıcılarına daha iyi bir arama deneyimi yaşatmak için servislerini güncellemeye devam ediyor. Google son olarak Google Aramalar’ın masaüstü görünümünde önemli değişikliklere gitti. Yeni değişikliklerle birlikte aramalar grafiksel ve daha renkli bir görünüm kazandı. İşte Google’ın yeni Aramalar sayfası. 

Google arama çubuğunun altında yer alan “Resimler” “Haberler” ve “Videolar” gibi sekmeler artık yeni bir tasarıma sahip. Kullanıcıların arama yaptıkları sekmenin görseli ise Google’ın kırmızı mavi, sarı ve yeşil renklerine bürünüyor. Aktif olmayan sekmeler ise gri renkte bir görünüme sahip. 

Google Pixel 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Google’un masaüstü sitesinin Aramalar sayfasında yapılan bu görsel değişiklik kısa bir süre önce test edilmeye başlanmıştı. Google bugün itibariyle bu yeni tasarımı tüm masaüstü kullanıcılar için kullanıma sundu. Google’ın şimdilik sadece masaüstü sitesinde kullanılabilen bu tasarımın önümüzdeki günlerde mobil sürüme de gelip gelmeyeceği şimdilik bilinmiyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı