Teknoloji

Google Asistan Uygulaması Güncelleniyor

Google Asistan Uygulaması Güncelleniyor

Google Asistan uygulaması, önceden kaybetmiş olduğu bir özelliği tekrar kazanmak için tüm çalışmaları yapıyor. Asistan uygulaması 2016 senesinde hizmet vermeye başlamış ve yıllardır en çok kullanılan uygulamalar arasında yer alıyor. Google Asistan uygulaması ile yapacağınız alışverişlerin listesini hazırlayabilir ve alarm kurabilirsiniz. Ayrıca asistan uygulaması şimdi de otomobil kullanan kişileri alakadar edecek eski bir özelliği tekrar kazanmakla meşgul.

Google Asistan o özelliği tekrar aktif ediyor

Google Asistan uygulaması daha önceden de aktif olan bir özelliği aktif etmek için çalışmalarını sürdürüyor. Bu özellik 2014 senesinde kullanıcılar için aktif edilmişti. Ancak bir türlü istenilen performansa ulaşamayan ve kullanıcılar tarafından yeterince anlaşılmayan bu özellik çıkartılmıştı. Şimdi bu uygulama tekrardan aktif edilecek. Bu özellik ile kaybolan arabalarınızı kolaylıkla bulabileceksiniz.

Google Asistan uygulamasına entegre edilecek ‘kayıp arabaları bulma’ özelliği sayesinde artık aracınızı nereye park ettiğinizi unutmayacaksınız. Google bu özellik ile unutkanlık problemini ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Hiçbir işlem yapmadan Google size otomobilinizin yerini gösterecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı