Teknoloji

Google Earth Yeni Güncellemesiyle Birlikte Detaylı Aramalara İzin Verecek!

Google Earth tüm dünyada milyonlarca kullanıcı için hizmet kalitesini geliştirmek için yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Koronavirüs salgını nedeniyle tüm dünyada yaşam değişti. Bu süreç içerisinde insanlar evde kalmaya ve evde zaman geçirmenin yollarını aramaya başladılar. Bugünlerde insanlar gerçekçi görüntüler sunan uygulamayı daha fazla kullanmaya başladılar.

Uygulama yeni güncellemelerini hayata geçirerek daha iyi hizmet vermeyi amaçlıyor. Böylece kullanıcılar daha farklı deneyimler kazanmaya başlayacak. Android ve iOS üzerinden platform kullanılabiliyor. Uygulama üzerinde yapılan iyileştirmeler sonrasında yeni özellikler de gündeme gelecek.

Aramalar Katmanlı Olarak Yapılacak

Güncelleme ile birlikte kullanıcılar önce yeni arama sistemindeki farklılıkları göz önünde bulunduracaklar. Bu süreçte mutlaka görülmesi gereken yerler seçeneği de gündeme gelecek. Arayüz üzerinde bir yenilemenin yapılmasının ardından sayfanın bölümlere ayrılması planlanıyor. Ardından bir veri katmanı oluşturulacak.

Şimdilerde yenilikler sadece Android cihazlar için geçerli olacak ancak yakın zamanda iOS işletim sistemlerine sahip olan araçlar içinde kullanılması bekleniyor. Bu süreçte web arayüzünde de birtakım değişiklikler yapılacak. Yeni duyurulan üyelikler henüz cihazlara gelmemiş olabilir. Bunun için durum hakkında endişelenmeye gerek yok. Yakın zaman içerisinde bu özellikler tüm kullanıcıların hizmetine sunulabilecek. Değişiklikler sonrasında gelen ilk yorumların olumlu olduğu ve kullanıcı memnuniyetinin gündeme geldiği belirlendi. Bundan sonraki dönemde yeni güncellemelerle uygulamaların geliştirilmesi bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı