Teknoloji

Google I / O 2020 Etkinliğinin Tarihi Açıklandı

Google’ın yeni ürünlerini ve yeni Android sürümünü duyuracağı Google I / O 2020 etkinliğinin düzenleneceği tarih açıklandı. 

Google CEO’su Sundar Pichai Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla birlikte Google I / O 2020 etkinliğinin tarihi açıkladı. Google’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve yeni yazılımları ile yeni ürünlerini tanıttığı Google I / O etkinliğinin bu yıl düzenleneceği tarih belli oldu. Google CEO’su Sundar Pichai tarafından yapılan açıklamada yeni Google I / O 2020 etkinliğinin 12- 14 Mayıs 2020 tarihleri arasında füzenleneceği açıklandı. Etkinliğin yeri ise Kaliforniya’nın Mountain View şehrinde bulunan Shoreline Amfi tiyatrosu olarak açıklandı. 

Android 11 Detaylanmaya Başladı

Google’ın yeni etkinliğinde Google Pixel 4 akıllı telefonları ile yeni Android sürümünün Google I / O 2020 etkinliğinde duyurulması bekleniyor. Google’ın yeni Android sürümünü de etkinlikte duyurması bekleniyor. Android 11 ya da diğer adıyla Android R işletim sistemi ile ilgili şimdilik net bir bilgi yer almıyor. Android 11 ile birlikte video boyutunu arttıran olan Google’ın diğer Android 11 özellikleri şimdilik bilinmiyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı