MobilTeknoloji

Google Opinion Rewards Uygulaması Kredileri Nasıl Harcanır?

Google tarafından bir süre önce geliştirilen, anket uygulaması olarak kullanılan Opinion Reward üzerinden yapılan anketler karşılığında kredi kazanabilme şansınız var. Buradan kazanılan kredilerin hangi uygulamalarda nasıl kullanıldığını bilmeyenler için araştırdık.

Google tarafından geliştirilen ve kısa sürede çok sevilen Opinion Rewards uygulamasında anketlere cevap vermek gerekiyor. Anket karşılığında sistem tarafından bir ödül veriliyor. Android ve iOS işletim sistemine sahip olan tüm cihazlar üzerinde çalışan uygulama kısa sürede pek çok kişinin dikkatini çekti. Kullanıcıların anketlere cevap vermelerinin ardından belirli seviyelerde belirli sorulara ödüller veriliyor.

2019 yılında uygulama üzerinde pek çok kullanıcıyı mağdur eden bir gelişme yaşandı. Google tarafından politika değişikliğine gidilmesi üzerine pek çok kişinin uzun zamandır hesaplarında biriktirdikleri puanlar bir anda silinmiş oldu. Bu durum alınan yeni kararlar ve güncellemeler ile düzeltildi. Peki bunca kredi nasıl harcanacak ve hangi uygulamalarda kullanılacak?

Kredilerin Kullanıma Sunulduğu Programlar Açıklandı

google anket

Anket programı tarafından verilen krediler Google Play Store üzerinden uygulama satın alırken rahatlıkla kullanılabilecek. Pek çok kişinin sık sık alışveriş yaptığı uygulama marketinde kullanılabiliyor olması kullanıcıların yüzünü güldürdü.

Film seyretmek isteyenler içinde kredilerin kullanım alanları genişletildi. Google Play Filmler ve Tv uygulaması üzerinden film ve dizi kiralama ya da satın alma işlemi yapabiliyorsunuz. iOS kullanıcıları için kredilerin kullanım alanları biraz daha genişletildi. Bu süreçte Paypal üzerinden aktarma yaparak parayı başka alanlarda kullanma imkanı da bulunuyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı