MobilTeknoloji

Google Pixel 4 ile Gelmesi Beklenen Yenilikleri Sizler için Listeledik

Teknoloji sektörünün en büyük markaları arasında yer alan Google, akıllı telefon noktasında da çalışmalar çıkarıyor. Google’ın yeni akıllı telefon modeli Google Pixel 4, çıkmasına 4 aydan kısa bir zaman kala merak konusu olmaya başladı. Markanın bütçe dostu Pixel 3a modeli oldukça beğenilmişti, bu modelde durumun ne olacağını ise zaman gösterecek gibi görünüyor.

Büyük Kapasiteli Google Pixel 4 Bataryaları

Pixel 3 ve 3 XL modellerinde bulunan bataryalar kullanıcılar için yetersiz kalmış olacak ki pek memnun etmedi. Bir günü ancak çıkartabilen bataryaların yeni modelde daha yüksek olması isteniyor.

RAM Kapasitesi

Saf Android arayüzü ile gelen Pixel serisi telefonlar için 4 GB RAM yeterli olsa da kullanıcılar günümüz trendlerinden pek geri kalmak istemiyor. Yeni Pixel telefonunda olması istenen özelliklerin bir diğeri ise 6, 8 ve 12 GB RAM seçenekleri olarak karşımıza çıkıyor.

Çentiksiz Tasarım

Köşeden köşeye ekranın ve açılabilir kameraların trend olduğu günümüzde Google’ın da bu modaya uyması isteniyor. Kullanıcılar tarafından pek beğenilmeyen mevcut çentik tasarımı umarız bu modelde yeniliğe uğrayan detaylardan birisi olur.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı