MobilTeknoloji

Google Pixel 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Teknoloji devi Google kısa bir süre önce sızıntıları ortaya çıkan yeni akıllı telefonu Google Pixel 4’ü hiç beklenmedik bir anda duyurdu. 

Google Pixel 4 akıllı telefonunu duyurdu. Geçtiğimiz günlerde ilk sızıntılarını @OnLeaks kullanıcı adına sahip Steve Hemmerstoffer, tarafından aktarılan Google Pixel 4, Google tarafından da duyuruldu. Gelecek aylarda resmen tanıtılacak olan Google Pixel 4, daha önce sızıntılarda da ortaya çıktığı gibi büyük bir kamera modülü ile birlikte geliyor. 

Google Pixel 4 ile gelmesi beklenen yenilikler

Apple’ın Eylül ayında tanıtacağı yeni iPhone modelleri olan iPhone XI ve iPhone XI Plus sızıntılarında karşılaştığımız büyük kamera modülüne benzer kamera yapısı Google’ın yeni akıllı telefonunda bulunuyor. Apple’ın yeni iPhone modellerinde üç adet kamera bulunurken, Google’ın yeni Pixel akıllı telefonunda iki adet kamera bulunuyor. 

USB Type C bağlantı noktasına sahip olan Google Pixel 4, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisinden alıyor. 6 GB RAM ile desteklenmesi beklenen Google Pixel 4’ün ayrıca Android Q ile birlikte kutusundan çıkması bekleniyor. 

Yapay zeka teknolojisini en etkili bir şekilde kullanacak olan Google Pixel 4’ün kamera özellikleri çok merak ediliyor. 3.5 mm kulaklık girişinin bulunmayacağı Google Pixel 4 ile ilgili diğer detayların önümüzdeki aylarda gelmesi bekleniyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı