Teknoloji

Google Pixel 4 Tanıtımı: Pixel Buds ve Pixelbook Go Görücüye çıktı!

Google Pixel 4 ile birlikte, google’ın yeni kulaklığı Pixel Buds, hoparlörü Nest Mini, Nest Wifi ve $649 değerinde ki Chromebook, Pixelbook Go ürünlerinin ön gösterimi yapıldı.

Google, bugün düzenlenen tanıtım etkinliğinde yeni model Pixel 4 telefonlarının yanı sıra başka ürünlerininde güzel haberlerini verdi. Yıl içerisinde google’ın çıkaracağı ürünler hakkında sızan haberler doğru çıktı.

Ana hatlarıyla, google pixel 4’ün özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki 10 dakikalık video işinize yarayabilir.

https://youtu.be/67L0r9nElVw

İPhone 11 ve Galaxy S10 hatlarında olduğu gibi, Google Pixel 4 de birçok işlemsel teknolojik özelliğe sahip. Özellikle kamera geliştirmeleri ve deneysel teknolojileriyle birlikte bugün alıcılara sunuldu.

”Ortam Teknolojisi” bu yıl Google’ın temalarından biriydi.

Google’ın bugün duyurduğu tüm gelişmeleri sıralayacak olursak:

  • Google Pixel 4 yeni bir görünüme, birden fazla renk seçeneğine ve yeni özelliklere ev sahipliği yaparken telefoto kamera ve radar tabanlı hareket algılayıcı özellikleriyle de dikkat çekti.
  • Google gizlilik ve güvenlik hakkında taahhütünden söz etti.
  • Yeniden tasarlanmış ve uygun fiyatlı Chromebook, Pixelbook Go için 649 dolardan başlayan fiyatlardan bahsedildi.
  • Yeni bir ses kayıt cihazı uygulaması ile telefonlarda videoların canlı kayıtlarının yapılabileceğini açıkladı.
  • Stadia ile ilgili bir güncelleme verdi; video yayını hizmeti 19 kasımda piyasaya sürülecek.
  • Kablosuz kulaklık Pixel Buds‘ın tanıtımı yapıldı. Kulaklıklar kulağa tam oturacak şekilde tasarlanmış küçük bir boyuta sahip. Bunun yanı sıra çevresindeki gürültüye bağlı olarak ses seviyesini ayarlayabilir bir özelliğe sahip. Yani ortama göre sesin yükseltilmesi ve alçaltılmasını ayarlayabilecek özellikte olacak.
  • Şirket yenilenebilir enerji faaliyetlerini ve yatırımlarını tartıştı.
  • Google home mini hoparlörler ise yerini Nest Mini hoparlörlere devretti. Nest Mini hoparlörler ev interkomu ve ücretsiz wifi arama sistemine sahip. Ayrıca birden fazla renk skalası ve kullanım kolaylığıyla dikkatleri üzerine topladı.
  • Nest Aware programı ayda 6 dolardan başlayan evin tamamını kapsayan bir fiyatlandırma modeli sundu.
  • Google Wifi devamı olarak ise Nest Wifi yerini aldı. Birçok özellik ile birlikte kesintisiz kurulum ve internet dağıtıcı özelliklerinin eklenmesi dikkat çekti. Ayrıca göze de hitap etmesi açısından entegre edilebilir akıllı hoparlör şeklinde tasarlandı.
Pixel Buds Mini
Nest Wifi
Pixelbook Go
Nest Mini
Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı