Teknoloji

Google Pixel Buds Kulaklığı Satışa Sunuldu

Google’ın Airpods’a rakip olarak tanıttığı Google Pixel Buds kulak içi kulaklık, uzun bir aranın ardından satışa sunuldu.

Google, Pixel Buds kulaklıklarını ilk defa 2017 yılında satışa sundu ve kulaklık, devam eden yıllar boyunca üretici ekibi tarafından geliştirildi. Yeni haliyle birlikte ekstra özelliklere sahip olan ve yeni bir tasarımla karşımızı çıkan kulaklık, ilk olarak 2019 yılı Ekim ayında satışa sunuldu. Dünyanın her yerinde aynı anda satışa sunulmayan Google Pixel Buds bölge bölge kademeli olarak satışa sunulacak.

Google Pixel Buds Ne Kadar, Kaç Para?

Oldukça şık olan Google Pixel Buds diğer kulaklıklara alternatif olması noktasında oldukça fazla rağbet göreceğe benziyor. Yakın zamanda kürese olarak dünyanın her yerinde satılmaya başlanacak Google Pixel Buds şu an sadece ABD’de satışa sunuldu.

Tasarım açısından otoriteler tarafından tam not alan Google Pixel Buds kulak içi kulaklığının şu an için sadece beyaz rengi satışa sunulmuş durumda. Kulaklığın siyah, yeşil ve turuncu renk seçeneklerinin de olacağı biliniyor. Ancak bu renklerin ilerleyen zamanlarda satışa sunulacağı belirtildi.

Kulaklık konforu tüm kulak içi kulaklık kullanıcıları için tercih sebeplerinden biri. Bunu göz önünde tutan Google, Pixel Buds kulaklığının kulak içine tam olarak oturması için kulaklığın tasarımında silikon materyal kullandı. Bu sayede kulaklık, kulak içine tamamıyla oturuyor ve kaymıyor.

Çok önemli özelliklere sahip olan kulaklık, şarjı yüzde 100 iken 5 saat boyunca kullanılabiliyor. Bu sayede uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor. Kulaklığın menzili açısından da oldukça iddialı olan Google kulaklığın menzilini bir futbol sahası olarak tanımlıyor. Google Asistan desteği ile birlikte gelecek olan Google Pixel Buds kulak içi kulaklığı, aynı zamanda çeviri yapma özelliğine de sahip. Google kulaklığın satış fiyatını ise ilk tanıtımda olduğu gibi aynı tuttu ve 179 dolardan satışa sundu.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı