Teknoloji

Google Play Filmleri Ücretsiz Olabilir

Google Play film ve televizyon uygulaması olarak biliniyor. İnternet üzerinden kolaylıkla bir film ya da dizi seçerek belirli bir ücret karşılığında kiralama imkanı sunan program Android v iOS üzerinden kullanım imkanı sağlıyor.

Son dönemlerde corona virüs salgını sebebiyle pek çok insan evde karantina altında. Salgının daha fazla büyümemesi için bir süre daha insanlara evde kalmaları yönünde çağrılar yapıldı. Pek çok kişi bu süreçte sosyal platformları daha aktif şekilde kullanmaya başladı. Google Play’de bu süreçte kullanıcı trafiği artan ve ciddi bir talep artışı gözlenen uygulamalar arasında yer alıyor.

Film ve Televizyon Uygulaması Ücretsiz Olabilir

Yapılan bazı haberler sonrasında uygulamaya gizli bir kod üzerinden ulaşıldı. Google bu süreçte evde kalan kişileri mutlu edecek bazı planlar yapıyor gibi görünüyor. Dizi ve film izlemeyi sevenler için müjdeli haber yolda! Gizli kodda ortaya çıkan bilgilere göre filmler ve televizyon uygulamasının ücretsiz kısmı da sisteme eklenebilir.  Kullanıcılara ücretsiz şekilde sunulacak film ve televizyon uygulamasının evde kalan vatandaşlar için bir moral kaynağı olabileceği düşünülüyor.

Yüzlerce filmin daha az reklamlarla birlikte izleyicilere sunulması bekleniyor. Reklamlı izlemeyi kabul eden vatandaşlar için ücretsiz olarak hizmet sunulacak. Google genel olarak reklama dayalı bir sistem üzerine kurulu. Reklamlar izlendikçe şirket kazanmaya başlıyor. Bu durumda hem şirketin hem de kullanıcıların yeni uygulamadan memnun kalmaları bekleniyor. Uygulama hakkında geliştiriciler tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Kesin olarak ücretsiz uygulamanın geçerli olup olmayacağı ise bilinmiyor.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı