Teknoloji

Google Servislerine Erişim Sorunu

Google ile Rekabet Kurumu arasında yaşanan sorunun ardından gündemden düşmeyen Google cephesinde yaşanan sorunlara bir yenisi daha eklendi. Google servislerine Türkiye’de erişim sağlanamıyor. 

Teknoloji devi Google sadece arama motoru değil pek çok servisi ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Kullanıcıların günlük hayatında önemli bir yere sahip olan Google servislerine ülkemizde ulaşım sağlanamıyor. 

Google Çöktü 

Google ve Google servislerine Türkiye’de erişim sağlanamıyor. Servislere Türkiye haricinde Avrupa’nın bazı ülkelerinde de erişim sağlanamıyor. Google ve Google servislerine neden erişilemeği konusunda ise Google tarafından bir açıklama yapıladı. 

Google servisleri aracında yer alan Gmail, Google Drive, YouTube, Google Analytics gibi önemli servisler an itibariyle kullanılamıyor. Sosyal medya üzerinde pek çok kullanıcı Google servislerine neden ulaşılamadığı konusunda cevaplar arasa da konu ile ilgili bir cevap mevcut değil. Google servislerine erişilememesi sorunu hakkında operatörler cephesinden de bir açıklama yapılmış değil. 

Haber güncellenecek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı