Teknoloji

Google Yeniliklere Doymadı Arts ve Culture uygulaması Yayınlandı!


Google Arts ve Culture uygulaması İphone ve İpad cihazlar için kullanılan sanatsal, kültürel çalışmaların yapıldığı bir uygulamadır.

Uygulama maalesef Android cihazlarda aktif değil. Belki ilerleyen zamanlarda bununla ilgili bir çalışma yetkililer tarafından düzenlenebilir.

Google Arts ve Culture uygulaması ile kültürünüzü, sanatınızı, zevkinizi birleştirerek eserinizi ikiye katlayabileceksiniz. Kendinize özgü çalışmaları sanat eserlerine çevirebileceksiniz.

Google Arts ve Culture uygulaması hiç bir ticari amaç barındırmamaktadır. Uygulama da iklim şartlarından tahrip olan eserlerde bu uygulama sayesinde ilk haliyle kullanıcılara sunuluyor.

Google Arts ve Culture uygulaması “geçmişi korumak geleceğimiz için önemlidir” düşüncesini savunuyor.

Google Arts and Culture uygulamasında çalışırken, çalışmanızı yakınlaştırarak bakabilirsiniz ya da tam tersi uzaklaştırarak çalışmanıza devam edebilirsiniz. Bulmak istediğiniz bir sürü sanat eserine erişim imkanı sunduğu için tartışmasız bir kültür sandığı konumundadır.

Müzelere gitme imkanınız yok ise Google Arts ve Culture tam size göre bir uygulamadır. Müzede geziyor hissi vererek o harika tabloları inceleme fırsatı sunuyor. Ayrıca müzelerin açılış ve kapanış saatleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz. Google Arts ve Culture uygulamasının en güzel yanı da kullanıcılarından hiç bir ücret talep etmemesidir.

Google Arts ve Cultur uygulamasında müzeleri 360 derecelik bir açı ile gezme şansınız var. Uygulamada bulunan kültür eserlerinin hikayelerine de ulaşabiliyorsunuz.

Araştırmak istediğiniz sanat eserini rengine göre filtreleyerek hemen erişmenizi sağlıyor. Kültür araştırması yapmayı seven, kültürüne katkı da bulunmak isteyenlerin bir göz gezdirmesini tavsiye ederiz. Tarihi korumayı amaçlayan ve kullanıcıların eserlere daha kolay ulaşmasını sağlayan Google Arts ve Culture uygulamasını faaliyete geçiren yetkililere teşekkür ediyoruz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı